Dietisto darbo specifika praktikos ataskaita


Klaipėdos valstybinės kolegijos sveikatos mokslų fakulteto burnos sveikatos katedra. Pažintinės praktikos dietetikos ataskaita. Kolegijos praktikos vadovė Roberta Arnašiūtė. Savęs vertinimas savirefleksija. Pažintinė praktika __ evelinos petrauskaitės dienoraštis klausimai. Praktikos užduoties vertinimo įverčio kriterijai. Įstaigos organizacijos praktikos vadovo vertinimas Aprašymas atsiliepimas. Pareigos , asmeninis spaudas , parašas Vertinimas.


Savo praktikos ataskaitoje aš bandysiu apžvelgti Pasvalio rajono paslaugų ir užimtumo centre pagyvenusiems ir neįgaliems įgytas žinias ir praktinio darbo įgūdžius. Tai darysiu remdamasi savo darbo patirtimi, bendrųjų žinių pagrindo supratimu, įgytu studijuojant studijų programą dietetiką bei vadovaudamasi informacija, kurią man suteikė Pasvalio rajono paslaugų ir užimtumo centras pagyvenusiems ir neįgaliems.

Pati atlikdama praktiką sužinojau kokiais dokumentais, teisės aktais ir reglamentais dietistai dirba savo darbe.

Europos parlamentas ir tarybos reglamentas (EB) Nr. 852/ 2004.04.29 “Dėl maisto produktų higienos” .

Sužinojau, kad dietistė naudojasi Microsoft Excel kompiuterine programa, taip pat turėjau galimybę pati ją išbandyti. Be to susipažinau su literatūra, kuria naudojasi dietistai.

Apie dietisto darbą sužinojau daug naudingos informacijos,kuri tikrai padėjo labiau suprasti apie dietisto darbą,visa tai man labai pravers ateityje. Įgijusi šią specialybę galėsiu dirbti ligoninėje, vaikų darželyje ar kitoje maitinimą teikiančioje įstaigoje.

Atlikdama pažintinę praktiką įgijau dietisto darbo gebėjimų, pvz: išmokau sudaryti savaitinius valgiaraščius, pildyti žiniaraščius, suvestines bei lenteles kompiuteriu, Excel programos pagalba. Pasiekiau praktikos tikslų: išmokau pildyti dietisto darbe reikalingus dokumentus, išmokau dirbti su kompiuterine programa, kuri reikalinga dietisto darbe. Taip pat susipažinau su literatūra ir teisės aktais bei reglamentais. Visus praktikos tikslus ir uždavinius pasiekti pavyko. Atliekant praktiką buvo suteiktos visos reikalingos žinios. Manau, kad praktika suteikė daug žinių ir leido įgyti gebėjimų, kurių reikės dietisto darbe, ateityje.

  • Microsoft Word 195 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1306 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Dietisto darbo specifika praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Dietisto darbo specifika praktikos ataskaita . (2017 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/dietisto-darbo-specifika-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 21:14
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo