Dietisto etikos kodeksas


Dietisto etikos kodeksas.ĮVADAS Profesinių vertybių aprašymas. Įvadas. Dietistų profesinės etikos kodekso tikslas – tobulinti dietetiką (dietisto veiklos sritįProfesinės vertybės. Atsakomybė. Profesionalumas. Pagarba. Tobulėjimas. Dėmesingumas. Pavyzdingumas. Bendrosios nuostatos. Dietistas privalo sąžiningai ir dorai atlikti savo profesines pareigas. Dietistų santykiai su kolegomis. Dietistų tarpusavio santykiai grindžiami pasitikėjimu. Dietisto santykiai su klientais. Dietistas, tarnaudamas klientui ir visuomenei. Dietisto santykiai su pačiu savimi. Dietistas privalo nuolat tobulinti savo elgesio ir kalbos kultūrą. Etikos kodekso kontrolė. Informaciją apie dietisto galimus pažeidimus nagrinėja Etikos komisija. Išvados. Pagridinės dietisto vertybės atsakomybė. Šaltiniai. Visuotinio rūmų narių.


ĮVADAS 1. Profesinių vertybių aprašymas 2. Dietisto etikos kodeksas 2.1. Bendrosios nuostatos 2.2. Santykiai su klientais 2.3. Santykiai su kolegomis 2.4. Santykiai su pačiu savimi 2.5. Etikos kodekso kontrolė IŠVADOS INFORMACIJOS ŠALTINIŲ SĄRAŠAS.

Dietistų tarpusavio santykiai grindžiami pasitikėjimu, sąžiningumu, draugiškumu, taktiškumu ir mandagumu. Dietistai turi padėti vienas kitam profesinėje veikloje, jeigu tai neprieštarauja paciento interesams Dietistas privalo konsultuotis su savo kolegomis, naudotis jų žiniomis ir patirtimi, saugodamas kliento gerovę. Jei dietistas mano, kad jo kolega pažeidė šį etikos kodeksą, jis turi atkreipti į tai kolegos dėmesį. Bet kokį ginčą dietistai privalo pirmiausia stengtis išspręsti abipusiu susitarimu.

Dietistas, tarnaudamas klientui ir visuomenei, privalo laiku suteikti kompetentingą pagalbą, teikti profesines paslaugas, nepaisydamas kliento rasės, tikėjimo, lyties ar lytinės orientacijos, politinių pažiūrų ir tautybės. Dietistas turi aktyviai dalyvauti ligų prevencijos veikloje ir propaguoti sveiką gyvenseną. Dietistas privalo teisingai informuoti klientą ar tretįjį asmenį apie jo paslaugos kainąDietistas, siūlydamas gydymo priemones ir pagrįstas alternatyvas, privalo informuoti klientą taip, kad šis galėtų pasirinkti gydymą.

  • MS PowerPoint 160 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (520 žodžiai)
  • Kolegija
  • Migle
  • Dietisto etikos kodeksas
    10 - 1 balsai (-ų)
Dietisto etikos kodeksas. (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/dietisto-etikos-kodeksas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 10:05
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo