Dievo vardas - gailestingumas


Jėzaus vardas – meilė. Ir gailestingumas. Pasak Jono Pauliaus gailestingumas – tai gėrio atskleidimas iš įvairiausių blogio sluoksnių. Darbas su Šv. Raštu (grupėseKą jėzus pažada tiems, kurie trokšta daryti gera? Gailestingumo darbai. Apibendrinimas (išvadosVertinimas, įsivertinimas. Palinkėjimas.


Dirbdami individualiai, porose ir grupėse prisiminsim, kas yra gailestingumas; išsiaiškinsime kiek ir kokie yra gailestingumo darbai; naudodami šv. rašto ištraukas įvardinsime didžiausią jėzaus gailestingumo išraišką - meilę; panaudodami įsivertinimo metodą „šviesoforas“ įsivertinsite savo darbą pamokoje.

Minčių lietus – GAILESTINGUMAS a) ant lapelių kiekvienas užrašykite vienu žodžiu, kaip suprantate, kas yra gailestingumas; b) priklijuokite lape „GAILESTINGUMAS“.

Minčių lietus – MEILĖ a) ant lapelių kiekvienas užrašykite vienu žodžiu, kas yra MEILĖ, su kuo asocijuojasi šis žodis; b) priklijuokite lapo pusėje „MEILĖ“.

Dievas suteikė begalinį džiaugsmą, atleisdamas žmonėms jų nuodėmes: išdidumĄ, godumĄ, pavydĄ, pyktĮ, puikybĘ, apkalbAs, melĄ...

Gėris... Meilė... gailestingumas kaip, kokiais būdais siekiame šios malonės?

Perskaityti nurodytas ištraukas ir įvardinti, kaip pasireiškia Dievo meilė ir gailestingumas Jn 8,3 – 11; Jn 13,1 – 12; Lk 10,25 – 28; Lk 10,29 – 37.

Ką jėzus pažada tiems, kurie trokšta daryti gera?

Kūnui sielai 1. Išalkusį pavalgydinti. 1. nemokantį pamokyti. 2. Ištroškusį pagirdyti. 2. abejojančiam patarti. 3. Vargšą aprengti. 3. nuliūdusį paguosti. 4. Keleivį priglausti. 4. piktą darantį sudrausti. 5. Kalinį sušelpti. 5. įžeidimus atleisti. 6. ligonį aplankyti. 6. nuoskaudas nukęsti. 7. Mirusį palaidoti. 7. melstis už gyvus ir mirusius.

  • MS PowerPoint 863 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (569 žodžiai)
  • Mokykla
  • Genovaitė
  • Dievo vardas - gailestingumas
    10 - 2 balsai (-ų)
Dievo vardas - gailestingumas. (2019 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/dievo-vardas-gailestingumas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 17 d. 20:13
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema