Dinaminiai HTML


Html kursinis. Internetinio puslapio kūrimas šrifto keitimas. Html referatai. Dinaminis stilius. Html pradmenys. Dinaminis šriftas tai?.

Dinaminiai html. Kas tai yra dinaminis html? Kai kurie dhtml privalumai. Dinaminių html minusai. Dhtml panaudojimas. Dinaminių stilių naudojimas kuriamų web puslapių išvaizdos keitimui. Dinaminių puslapių kūrimas. Atskirų elementų atsiradimas ir dingimas. Teksto spalvos keitimas. Teksto šrifto keitimas. Dinaminis pozicionavimas. Elementų judėjimas ekrane (dvimatė grafika). Įvykių apdorojimas. Programos tekstas. Informacijos šaltiniai.

Dinaminis html yra technologija, apjungianti savyje html, stilių sąrašus ir skriptus, bei leidžianti web puslapiams keistis ir realizuojanti animaciją. Be to, kai puslapis buvo užkrautas iš serverio, nebereikalingas ryšys su serveriu - viskas vyksta vartotojo kompiuteryje. Dinaminiuose html vartotojui spaudžiant klavišus, važinėjant su pele ar spaudžiant jos klavišus, keičiasi web puslapio teksto dydis, spalva, padėtis. Galima animacija, puslapio elementai galidhtml leidžia elgtis su visu web puslapiu, kaip programuojamu objektu. Tai leidžia web puslapiams geriau reaguoti į įvedamus duomenis ir komandas, pateikiamas vartotojo.

Papildomos multimedijos panaudojimo, maketų kūrimo galimybės. Pranešimo laukų judėjimas, šrifto spalvos keitimas, specialūs filtrai (pvz. Šešėlių kūrimas) ir daugelis kitų priemonių leidžia sukurti interaktyvesnius dokumentus.

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2198 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dinaminiai HTML
    10 - 3 balsai (-ų)
Dinaminiai HTML. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/dinaminiai-html.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 17 d. 01:46
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo