Dinaminis struktūrų masyvas


Programavimo ir duomenų struktūrų kursinis darbas. Įvadas. Įmonės veiklos apžvalga. Dalyvavimas projaktuose. Įmonės informacinės sistemos analizė. Kompiuterinė tchnika. Programinė įranga (OS, taikomoji programinė įranga, apskaitos ir valdymo sistema ir kt. ). Kompiuterių tinklo ir komunikaciniai įrenginiai. Infomacinės sistemos vartotojai. Duomenų apsaugos priemonės. Kompiuterizuotos darbo vietos ergonomika. IS įsigijimo, diegimo ir eksplotavimo ekonominiai rodikliai. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas.

Darbo tiklslas: Gebėti sudaryti specifikacijas, parinkti kompiuterio techninę įrangą ir surunkti kompiuterinę darbo vietą.

Darbo uždaviniai: Isiaiškinti kokias operacines sistemas bei programinę įrangą naudoja įmonė.

Sedos Vytauto Mačenrio gimnazijoje užregistruota 113 stacionarių kompiuterių, tiek pat monitorių. Daugiausia užregistruota HP Compaq 6005 Pro kompiuterių, like užregistruoti (Vector SK-AK09, Lenovo ThinkCentre M58). Kompiuteriai buvo parinkti negalingi, kad palaikytu butiniausia programinę įranga, gerai funkcionuotų užduodant atliekamus veiksmus mokyniams be jokių nesklandumų.

Monitoriai – (LG F720P 17'', HP Compaq, Samsung SyncMaster, HP L1710, Lenovo ThinkVision).

Gimnazija taip pat turi 5 Benq MP777 projaktorius kurie naudojami įvairioms šventėms, parodoms.

Bet daugiausiai jie naudojami per pamokas apšviečiant mokinius vaidžiom pamokom. Teigiama, kad mokyniams taip lengviau mokytis nes jie gali vaizdžiai matyti kas yra jų mokoma taip jiems lengviau isisavinti informacija. Taip pat mokytojams yra lengviau mokyti juos neatsiliekant nuo šiuolaikinių technologijų.

Gimnazijoje taip pat yra 6 spausdintuvai ir 4 skeneriai, vienas iš spausdintuvu yra daugiafunkcis kuris yra pastatytas gimnazijos skaitykloje, skirtas mokiniams ir mokytojams spausdinti ir skenuoti reikiamus darbus ar informasija skitra pamokoms, kontroliniams darbams bei namų užduotims.

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje informacinemis sistemomis naudojasi ginazijos mokiniai iškodami informacijos pamokoms, namų ruošai, projaktams, renginiams ir kt.

Tai pat jų reikia ir mokytojams atnaujinant mokynių dienynus, ieškodami užduočių pamokoms nustatytu švietimo ministerijos reikalavimais, pagal naujausius vertinimo kriterijus. Taipat stepibi naujausi projaktai vaikams, dalyvaujant įvairiuose renginiuose.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 10382 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1302 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laurynas
  • Dinaminis struktūrų masyvas
    10 - 4 balsai (-ų)
Dinaminis struktūrų masyvas. (2013 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/dinaminis-strukturu-masyvas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:27
×