Dirbtines kalbos


Dirbtine kalba. Kaip vadinasi dirbtine kalba. Zmonija nuolat bando sukurti tobula kalba. Bandoma sukurti suprantama,tobula kalba. Zmonija bando sukurti tobula kalba. Zmogus sieke sukurti tobula pasauly rasinys. 15 potemė. Mano kalbejimo tikslas supazindinti su manipuljavimo. Bandymai sukurti tobula kalba. Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą.

Laba diena. Mano pasirinktoji tema - kalba, potemė - žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą. Pristatykite tokių bandymų ir argumentuotai paaiškinkite, kuris iš jų labiau pavyko.

Savo pranešime vartosiu šias sąvokas:

dirbtinė kalba, esperanto, aposteriorinės kalbos ir apriorinės kalbos.

Mano pranešimo tikslas supažindinti jus su dirbtinėmis kalbomis ir pateikus keletą tokių kalbų pavyzdžių paaiškinti kuris bandymas labiausiai pavyko.

Nuo pat skirtingų kalbų paplitimo žmonės siekė rasti bendra kalbą, kuria būtų galima susikalbėti atsidūrus bet kuriame pasaulio krašte. Vienas iš būdų buvo sukurti visiškai naują - dirbtinę. Šitokią kalbą buvo bandoma sukurti jau nuo IIa. ir iki dabar tokių kalbos projektų buvo sukurta gana daug. Literatūroje jų aprašyta apie 900.

Kalbos kurtos įvairiais tikslais: filmų veikėjų, brolijos narių bendravimui, ritualams, programavimui ir panašiai. Visos dirbtinės kalbos yra skirstomos į apriorines kalbas kurios sukurtos visiškai nesiremiant kitomis egzistuojančiomis kalbomis ir aposteriorines kurios sukurtos perkuriant jau egzistuojančias kalbas.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (614 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ewalds123
  • Dirbtines kalbos
    10 - 1 balsai (-ų)
Dirbtines kalbos. (2012 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/dirbtines-kalbos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:48
×