Dirbtiniai žemės palydovai


Dirbtinis zemes palydovas orams stebeti. Matomi žemės palydovai. Dirbtiniai žemės palydovai orams stebėti. Dirbtinių palydovų sarašas. Referatas palydovai. Dirbtiniai zemes palydovai referatai. Palydovai skaidres. Mokslo baze dirbtiniai palydovai. Zemes palydovai skaidres.

Dirbtiniai žemės palydovai. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Dirbtiniai žemės palydovai. „skyterra-. “. „yaogan. “. „tandem-x“. „nrol-. “. „terrestar-. “. Informacijos šaltinių sąrašas.
Darbo tikslas – išanalizuoti penkis dirbtinius žemės palydovus.
Darbo objektas – palydovai.

Mėnulis yra natūralus palydovas judantis aplink Žemę. Mokslininkai naudoja natūralias gravitacijos jėgas dirbtinius palydovus pakelti į orbitą. Palydovų paleidimas yra brangus, bet kaina dažnai atsiperka iš palydovų panaudojimo. Jie skrieja apie 100 mylių virš žemės. Tai, kaip iš tikrųjų yra naudojami dirbtiniai žemės palydovai?

Visame pasaulyje informacijos perdavimo palydovais naudojasi didžioji dalis pasaulio gyventojų. Televizijos programos gali pasiekti visame pasaulyje ir klientams nereikia plataus kabelių tinklo signalui gauti, net ir atokiose vietovėse jie gali prisijungti prie pasaulio. Telefono ryšys taip pat randa kelią per palydovus, o ne per brangius požeminius arba paviršinius kabelius. Radijas yra kitas ryšio būdas, leidžiantis pasiekti palydovinio ryšio pagalba didesnę auditoriją. Verslo ir pramonės atstovai palydovinio ryšio pagalba gali suspėti į svarbius įvykius visame pasaulyje. Taigi, ryšiai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl ko yra naudojami dirbtiniai žemės palydovai.

Orų pokyčiai gali būti matomi iš palydovo ir meteorologai gali sekti tokius ekstremalius oro reiškinius, kaip uraganai ir audros. Informacija padeda įspėti apie artėjantį pavojų ir stichines nelaimes laivus ar žmones. Dienos orų prognozės taip pat tapo tikslesnės dėl palydovinių duomenų.

Palydovinė informacija, tokia kaip Žemės ir užsienio valstybių karinių judėjimų ant planetos paviršiaus vaizdai yra naudingi vyriausybėms ir karinėms organizacijoms. Kitas palydovų potencialas yra ginklai, kuriais galima atakuoti iš orbitos.

Žinių siekimas yra kitas dirbtinių palydovų naudojimo tikslas, nors ne visada iš karto atsiperkantis. Dirbtiniai žemės palydovai gali priimti radijo signalus, kuriuos astronomai gali interpretuoti . Mokslininkai taip pat gali stebėti ledynų tirpimą ir kitus aplinkos reiškinius.

  • Microsoft Word 569 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1392 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Dirbtiniai žemės palydovai
    10 - 3 balsai (-ų)
Dirbtiniai žemės palydovai. (2013 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/dirbtiniai-zemes-palydovai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 24 d. 04:15
×