Dirbtinis intelektas


Dirbtinis intelektas kursinis. Kognityvistika. Planavimo sistema dirbtinis intelektas. Terminas dirbtinis intelektas. Allintitle: "dirbtinis intelektas". Wiki dirbtinio intelekto kryptys. Masina su dirbtinis intelektas. Dirbtinio intelekto samprata. Kognityvistika yra. Dirbtinio intelekto taikymai.

Įvadas. Dirbtinio intelekto samprata. Taikymai. Filosofiniai klausimai. Kompiuterinės intelektikos mokslinių tyrimų kryptys. Dirbtinio intelekto istorija ir pasiekti rezultatai. Išvados. Literatūros sarašas.

Šiuolaikiniai kompiuteriai atlieka sudėtingiausius veiksmus įvairiausiuose srityse. Tačiau dažniausia į juos žiūrima kaip į tam tikros specifikacijos, siauros srities įtaisus, technologijos požiūriu, priemonę norint atlikti konkretų darba ar veiksma.

Laikas nestovi vietoje, kompiuterinių prietaisai tobulėja kiekviną dieną, progresas milžiniškas. Kas prieš metus buvo nauja, šiai dienai jau įprasta. Kopiuteriniai tapo nepakeičiami pagalbininka daugumoje sričių. Kalbant apie ateiti galima tik isivaizuoti kas bus po 10 metų. Ar žmones pakeis kompiuteriai. Ar kompiuteris sugebės priimti sprendimus pats. Dabar skirtingai nei žmonėms, kompiuteriui kolkas yra sunku suprasti specifines situacijas ir prisitaikyti prie naujų. Todėl didelės pastangos yra dedamos vystyti dirbtinį intelektą .

Dirbtinis inteleketkas kas tai?. Populiausioji enciklopedija wikipedia dirbtinį intelektą aiškina kaip – kompiuterinį intelektą ir išskiria mokslo šaką suinteresuota jo sukūrimu. Populeriausi apibrėžimai sako, kad ši sritis yra intelektualių agentų nagrinėjimas ir kūrimas , kur intelektualūs agentai yra sistemos, kurios suvokia savo aplinką ir imasi veiksmų, john mccarthy, žinomas kaip termino pradininkas, apibrėžia di kaip intelektualių mašinų mokslas ir inžinerija . Dirbtinis intelektas yra mokslas, kuris nagrinėja ir bando padėti mašinoms rasti sprendimus į sudėtingų problemų atvėjus. Tai paprastai apima žmogaus intelekto, ir jo taikymo, kaip algoritmą kompiuteriui patogiu būdu. Tai daugiau ar mažiau lanksti sistema, ar veiksmingas metodas, kuris gali būti priimtas atsižvelgiant į nus mes laikomės požiūrio, kad intelektualus yra tik žmogus. O programų sistema, kompiuteris, mašina arba bet koks kitas žmogaus sukurtas artefaktas (angl. Artifact) yra ne intelektualus, bet intelektualus (kabutėse), kitais žodžiais, intelektualizuotas. Tačiau di literatūroje kalbant apie intelektualias sistemas arba mašinas yra priimta ka dirbtinis intelektas artimai siejasi su kognityvistika, tačiau tai nesutampančios mokslo sritys. Kognityvistika (angl. Cognitive science). Kognityvistikos tyrimo objektas yra žmogus, tiksliau, kaip masto žmogus, o di tyrimo objektas yra kompiuteris, tiksliau, kaip masto kompiuteris, kitais žodžiais, kaip padaryti, kad kompiuteris mastytų . Tuo ir susijusios šios dvi mokslo sritys. Tik žmogui yra būdingas žmogiškasis intelektas. O kompiuteris gi pasižymi dirbtiniu intelektu.

  • Microsoft Word 853 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (3218 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Dirbtinis intelektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Dirbtinis intelektas. (2010 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/dirbtinis-intelektas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 12:18
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo