Dirva ir jos erozija


Kaip isvengti erozijos. Kaip isvengti dirvozemio erozijos.

Įvadas. Dirva ir jos erozija. Erozijos rūšys. Erozijos atsiradimo priežastys. Kaip išvengti erozijos? „Žalioji Kinijos siena“. „Žalioji Afrikos siena“. Erozijos padariniai. Dirvos erozijos praktinis pagrindimas „Erozijos intensyvumo priklausymas nuo augalinės dangos tankio tyrimas“.Rezultatai ir išvados. Literatūros sąrašas ir elektroniniai ištekliai.

Prasidėjus pramonės perversmui, pagerėjo žmonių gyvenimas, visi gyvenimo aspektai tapo atnaujinami, įskaitant ir laukų apdirbimo techniką. Išaugus gyventojų skaičiui prireikė daugiau maisto, tad didesni žemės plotai imti apdirbinėti, vis didesni miškų plotai iškertami, kad jų vietoje pastatytų ganyklas. Neįskaitant ir akivaizdžių pasekmių, tokių kaip laukų nualinimas, yra dar kelios mažiau pastebimos arba tiesiog ignoruojamos. Turiu omeny eroziją. Kasmet dėl netinkamos žmogaus veiklos nukenčia tūkstančiai hektarų žemių. Žinoma, erozija pasireiškė daug seniau nei žmogus pradėjo eksploatuoti žemės turtus. Šiuo projektu noriu supažindinti mūsų gimnazijos mokinius su erozijos priežastimis, pasekmėmis ir praktiškai įrodyti, kiek dirvos apželdinimas yra svarbus kovoje su erozija.

  • Microsoft Word 829 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1698 žodžiai)
  • Justina
  • Dirva ir jos erozija
    10 - 4 balsai (-ų)
Dirva ir jos erozija. (2013 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/dirva-ir-jos-erozija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 21:52
×