Dirvožemio apsaugos ir pagerinimo priemonės Egipte ir Etiopijoje


Dirvožemio apsaugos ir pagerinimo priemonės Egipte ir Etiopijoje. Egiptas. Klimatas. Pagrindinės dykūmėjimo priežastys. Egipto strategijos. „Stebuklingi augalai“ arba „Ryto medis“. Galimi būdai sumažinti dirvožemio degradaciją. Etiopija. Klimatas. Priežastys. Faktas! Aukštumose kenčia dirvožemis dėl. Pastangos ir priemonės.

Dirvožemio apsaugos ir pagerinimo priemonės Egipte ir Etiopijoje.

Urbanizacija Druskėjimas Užterštumas Dirvožemio derlingumo išeikvojimas Vėjo erozija Vandens erozija.

1994 m. Egiptas pasirašė Jungtinių Tautų konvencija prieš kovą su dykūmėjimu. Jie tuo siekia jog būtų leidžiam įstatymai, kurie ribotų šalyje: Urbanizuotų teritorijų plėtimą; Reguliuotų drėkinimo sistemas; Nustoti gaminti raudonasias plytas iš derlingo dirvožemio.

Nauja strategija, kuri turi sumažinti dykūmėjimą. Tai augalas, kuris turi specifinių savybių. Jis turi daug mineralinių savybių, bei valo vandenį.

Sodinti medelius bendradarbiaujant su vietiniais gyventojais, kurie ribotų vėjo eroziją; Ieškoti naujos ir pigios pašarinių augalų veislės; Riboti nuganyną ir bandose esančių gyvūlių skaičių;.

Netinkamas pasėlių auginimo būdas; Pernelyg didelis nuganymas; Miškų naikinimas; Erozija;.

  • MS PowerPoint 854 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (356 žodžiai)
  • Irma
  • Dirvožemio apsaugos ir pagerinimo priemonės Egipte ir Etiopijoje
    10 - 6 balsai (-ų)
Dirvožemio apsaugos ir pagerinimo priemonės Egipte ir Etiopijoje. (2015 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/dirvozemio-apsaugos-ir-pagerinimo-priemones-egipte-ir-etiopijoje.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 16:51
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!