Diskusija – paskaita „Internetas draugas ar priešas"


Diskusija – paskaita „Internetas draugas ar priešas?‘‘. Šioje paskaitoje sužinosite. kaip saugiai naudotis internetu ir nepakliūti į sukčių spąstus. Užduotys su paveiksliukais. Kas tai? Kaip tai vadinasi? Kaip vadinasi ši naršyklė? O kaip vadinasi ši naršyklė? Kokios svetainės tai logotipas? Kaip vadinasi šis ženklas? Ir liko dar viena 1 turo užduotėlė. Turas. Parašykite šių nuotraukų pavadinimus! Tas, šias taisykles įsidėmėkite visam gyvenimui, nes jos jums padės išlikti saugiam internete.

Bet galbūt internetas ir draugas...?? Juk internetas daug padeda mums kasdieninėje veikloje. Dabar sąskaitas susimokėti arba apsipirkti galime tiesiog paspaudę kelis mygtukus.

Taip tai tikrai tiesa. Na ar žinote kaip reikia elgtis internete, kad nepapultumėte į sukčių rankas ar netaptūte priklausomi nuo interneto? Tai pamatysite šiuose filmukuose.

Na, o dabar viktorina iš to ką sužinojote .

Interneto svetainėje susipažinai su nauju žmogumi. Jis nori sužinoti kokia tavo pavardė ar atskleisi ją? A.Nematau reikalo slėpti. B.Neatskleisiu. C.Jei naujasis pašnekovas man patinka pasakysiu.

Bibliotekoje bendravai „Skype“ programa. Ką rekomenduojama daryti, baigus pokalbį su draugu? A.Atsijungti iš programos. B.Išjungti kompiuterį. C.Nieko daryti nereikia.

Išbraukti internetui netinkamus apibūdinti žodžius 1.Google. 2.Keptos bandelės. 3.Microsoft power point 4.Sniegas 5.Internetinė parduotuvė. 6.Paint.

Mokyklos kompiuteryje naršei internete ir pasitikrinai savo elektroninį paštą, bendravai Skype. Ką daryti, kad kiti mokiniai vėliau negalėtų pasinaudoti tavo paštu ir kitais duomenimis? A Reikia tiesiog išjungti kompiuterį. B Pakanka užverti naršyklę. C Nereikia nieko daryti, juk-paštas ir kitos paslaugos apsaugotos slaptažodžiais. D Atsijungti, išvalyti naršyklės žurnalą,.

Ar žinai, ką reiškia skaičius 116111? A Tai yra skubios pagalbos telefono numeris. B Tai saugaus naudojimosi internetu šifro kodas. C Manau, kad tai tarptautinės vaikų pagalbos linijos telefono numeris. D Čia yra SOS pagalbos numeris.

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1064 KB
  • 2015 m.
  • 54 puslapiai (1491 žodžiai)
  • Lukas
  • Diskusija – paskaita „Internetas draugas ar priešas"
    10 - 10 balsai (-ų)
Diskusija – paskaita „Internetas draugas ar priešas". (2015 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/diskusija-paskaita-internetas-draugas-ar-priesas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:17
×