DNB bankas analizė


Įvadas. Trumpai apie ab „Dnb“. Įmonės tipas. DNB“ logotipas. Įmonės produktas ir jo charakteristika. dnb“ įmonės darbuotojai. DNB“ banko darbuotojų priėmimo reikalavimai. Politiniai, teisiniai veiksniai. Ekonominiai veiksniai. Socialiniai ir kultūriniai veiksniai. Technologiniai veiksniai. dnb“ veiklos planavimas. Planavimo proceso seka. Vizija. Misija. Vertybės. Ssgg. Tikslas. Strateginių planų realizavimas. Valdymas ir struktūra. Organizacinė valdymo struktūra ir vadovavimas įmonei. Organizacinė padalinio struktūra. dnb“ darbuotojų veiklos skatinimas. Kontrolė. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Papildomo savanoriško pensijų kaupimo fondai pasižymi šiomis savybėmis:

• klientų saugumui – labiau prižiūrimi (pvz.: reklamą reikia iš anksto suderinti su Vertybinių popierių komisija).

Taip pat banke galima atlikti įvairius mokėjimus: pervesti pinigus į bet kurio Lietuvos banko sąskaitas ar atlikti tarptautinius pavedimus, pervedant pinigus į bet kurio užsienio banko sąskaitas. Taip pat bankas siūlo tiesioginio debeto sutartį, kas leidžia nesikreipiant į banką kiekvieną mėnesį laiku atsiskaityti už suteiktas paslaugas ar pirktas prekes.

Indėliai. AB DnB bankas taip pat siūlo platų indėlių pasirinkimą, tai terminuotieji indėliai, ilgalaikiai terminuotieji indėliai, universalieji indėliai, kaupimo ir vaikų indėliai.

Mokėjimo kortelės. AB DnB bankas siūlo nemažą mokėjimo kortelių pasirinkimą, nors Lietuvos bankų duomenimis, populiariausios Lietuvoje yra „VISA“ mokėjimo kortelės, nes jų Lietuvoje išduodama daugiausiai.

„DNB” bankas neapsiriboja vien tik finansinėmis paslaugomis, bet taip pat aktyviai dalyvauja kultūriniame gyvenime. Norėtume išskirti keletą DNB banko remiamų kultūrinių veiklų:

•bankas ilgą laiką bendradarbiauja su Lietuvos nacionaline filharmonija;

• prisideda prie kultūrinio Kauno bendruomenės gyvenimo;

• bankas yra ilgalaikis Lietuvos vyrų krepšinio rėmėjas.

SSGG (SWOT) analizė reikalinga atliekant strateginį planavimą, nes leidžia pažvelgti ne tik į savo verslą, bet įvertina ir konkurentų veiklą bei esamus įvykius rinkoje.

Stiprybės – tai organizacijos vidiniai sugebėjimai.

Silpnybės – tai tie organizacijos bruožai, kurie paprastai mažina jos konkurencinį pranašumą kitų organizacijų atžvilgiu ir menkina gebėjimą teikti aukštos kokybės paslaugas ir produktus.

Grėsmės - pagrįstai tikėtinas įvykis, kuriam įvykus organizacijai būtų padaryta žymi žala.

•Klientų poreikių tenkinimas: bankas įsigilina į kiekvieno kliento siekius ir pateikia jam priimtiniausius sprendimo variantus;

•Aukštas aptarnavimo lygis: dirba išsilavinę ir atsakingi darbuotojai;

•Novatoriškumas: įmonėje diegiamos naujosios technologijos;

•Darbuotojų tobulėjimas: darbuotojai apmokami viename didžiausių mokymo centrų Lietuvoje;

•Ilgas darbo laikas: dažniausiai bankas dirba pirmadienį – šeštadienį nuo 10 iki 19 valandos.

•Elektroninė bankininkystė: klientai bankines operacijas gali atlikti namuose.

Organizacinė valdymo struktūra sukuria stabilų, logišką ir aiškiai apibrėžtą santykių būdą, pagal kurį vadovai ir darbuotojai gali siekti organizacijos tikslų. Bet šie rėmai savaime neveikia. Žmonėms, veikiantiems organizacinėje valdymo struktūroje, reikia taisyklių, kuriomis remdamiesi jie galėtų pasiekti, kad struktrūra dirbtų efektyviai. Vadovai, remdamiesi savo valdžia ir galia, sukuria ir taiko taisykles žmonėms, veikiantiems organizacinėje valdymo struktūroje.

Bjornaras Lundas, DNB banko prezidentas ir valdybos pirmininkas, siekia Lietuvoje pakeisti vadybos stilių į tokį, kuris orientuotųsi į ugdomąjį vadovavimą, jos esmė – reikia veikti pačiam, nelaukiant postūmio. Pasak DNB banko prezidento vienas iš vadybos bruožų – tikėti žmonėmis. Svarbu, kad darbuotojai patys galvotų, ką jiems reiškia vienas ar kitas dalykas, ką jie norėtų keisti ir ar tai yra racionalu įmonei ir jų asmeniniam augimui.

Valdybos pirmininkas ir prezidentas Bjørnar Lund yra atsakingas už banko veiklos organizavimą bei jo tikslų įgyvendinimą. Valdybos pirmininko ir prezidento pavaduotojas Dr. Vygintas Bubnys yra atsakingas už verslo bankininkystę. Valdybos narys ir prezidento pavaduotojas AB DNB banke Ramūnas Abazorius yra atsakingas už apskaitą, atskaitomybę ir kontrolę. Valdybos narė ir prezidento pavaduotoja. Vaineta Barevičiūtė yra atsakinga už banko verslo procesų aptarnavimo padalinių veiklą. Valdybos narė ir prezidento pavaduotoja Anne Birgitte Pretholdt yra atsakinga už kredito ir finansinių rizikų valdymo, paskolų restruktūrizavimo, specialiųjų aktyvų departamentų bei turto vertinimo skyriaus veiklą. Valdybos narys ir prezidento pavaduotojas Per Weidemann yra atsakingas už personalo valdymo strategijos įgyvendinimą.

  • Microsoft Word 392 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (3429 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • DNB bankas analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
DNB bankas analizė. (2015 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/dnb-bankas-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:12
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo