DNB banko dokumentų valdymo analizė


Įvadas. Akcinės bendrovės dnb banko pristatymas. AB „DNB“ banko juridinis statusas. AB DNB banko veiklos sritis. AB DNB banko valdyba. Ab dnb banko dokumentų valdymo sistema. AB DNB banko dokumentų valdymo organizavimas. Dokumentų valdymo procedūrų ab seb banke kokybės analizė. Dokumentų rengimo analizė. Dokumentų tvarkymo ir saugojimo analizė. Dokumentų apskaitos analizė. Savarankiškai parengti dokumentai. Išvados.


Darbo tikslas. Išanalizuoti, kaip įgyvendinami dokumentų valdymo procesai DNB banke.

Darbo uždaviniai:

Pristatyti DNB banko juridinį statusą, veiklos sritį, struktūrą ir personalą;

Taikyti praktikoje dokumentų valdymą reglamentuojančius teisės aktus;

Analizės objektas: DNB banko dokumentų valdymo sistema bei procedūros, dokumentų valdymo kokybė.

 pripažintas vienu iš geriausiai klientus aptarnaujančiu banku šalyje;

Banko darbuotojų priėmimą ir atleidimą, darbo sutarčių su jais sudaymą ir nutraukimą,

jų skatinimą ir nuobaudų skirimą. Prezidentas turi teisę įgalioti kitą Banko darbuotoją atlikti šiuos veiksmus;

kitų įstatymuose bei teisės aktuose, Prezidento pareiginiuose nuostatuose nustatytų pareigų

2.2. DOKUMENTŲ VALDYMO PROCEDŪRŲ AB SEB BANKE KOKYBĖS ANALIZĖ

Dokumentai AB SEB banke rengiami ir tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo patvirtintas dokumentų rengimo taisykles. Visi šios organizacijos dokumentai yra tvarkingi, laikomasi visų nuostatų ir taisyklių, gramatinių klaidų nėra. Rekvizitai išdėstomi teisingose vietose. Matosi, kad šiuos aukštos kokybės dokumentus rengia pavyzdingi bei aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Kaip ir dokumentų rengimas, jų tvarkymas ir saugojimas taip pat yra pavyzdingi šioje bendrovėje. Dokumentai teisingai archyvuojami, jie laikomi atskiroje patalpoje bei tam skirtuose, patikimuose kompiuteriuose. Banko archyvas yra profesionaliai prižiūrimas nuo pat įmonės veiklos pradžios, todėl dokumentų tvarkymas atima mažai resursų tiek finansiniu, tiek laiko požiūriu. Dokumentai tvarkomi ir saugomi laikantis galiojančių teisinių reikalavimų. Dokumentų srautas apima kiekvieną veiklą ir jos sritį, todėl archyvuojami visi dokumentai, kurie gali būti naudingi sprendžiant iškilusias problemas. Dokumentai archyvuojami laikantis raštvedybos, dokumentų rengimo ir įforminimo, nevalstybinių organizacijų ir privačių juridinių asmenų dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisyklėmis, taip pat bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodykle.

  • Raštvedyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 59 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1520 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vilius
  • DNB banko dokumentų valdymo analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
DNB banko dokumentų valdymo analizė. (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/dnb-banko-dokumentu-valdymo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 23:07
×