DNB banko tikslai ir informacija


Padalinys ir jo struktūra. Padalinio vieta. Alytaus apskrities skyrius (tikslus adresas Pulko g. Padalinio dydis. Iš viso šiame skyriuje dirba 8 darbuotojai Vienas Alytaus skyriaus vadovas – Remigijus Vičiulis. Padalinio veikla. Pagrindinė mūsų padalinio veikla yra Aktyvus banko produktų pardavimas. Padalinio tikslai. Pelno siekimas Aptarnavimo kokybės didinimas. Netipiniai projektai. DNB bankas dirba su jaunimo Socialinio verslumo mokykla. Bendradarbiavimas. Padalinys dažniausiai bendradarbiauja su vidurio regiono padaliniais (pvz. Padalinio išsikelti tikslai 2016 m. žiemai. Alytaus klientų aptarnavimo skyrius yra užsibrėžęs šių tikslų Aktyvių klientų padidinimas.


Alytaus apskrities skyrius (tikslus adresas: Pulko g. 5, LT-62501); Vidurio regionas (anksčiau buvęs Kauno miesto regionas); Mūsų padalinio pavadinimas yra Alytaus klientų aptarnavimo skyrius, todėl visas aptarnavimas ir darbas yra sutelktas į Alytaus miesto ir apskrities gyventojus; Taipogi nuo 2014 m. esame atsakingi ir už Varėnos miesto gyventojus, nes ten esantis DNB banko skyrius buvo uždarytas. Nuo 2015 m. lapkričio mėnesio aptarnaujame ir Prienų miesto gyventojus, tačiau didesnė jų dalis aptarnaujama Kaune.

Pelno siekimas; Aptarnavimo kokybės didinimas; Aktyvių klientų didinimas; Klientų edukavimas; Naujų klientų pritraukimas (tiek individualių, tiek verslo grupių); Visapusiškas bendradarbiavimas su kitais DNB banko padaliniais; Dalyvavimas įvairiuose netipiniuose projektuose ir veiklose.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 515 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (324 žodžiai)
  • Živilė
  • DNB banko tikslai ir informacija
    10 - 3 balsai (-ų)
DNB banko tikslai ir informacija. (2016 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/dnb-banko-tikslai-ir-informacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:46
×