Dnb banko valdymas


Įvadas. Elektroninė bankininkystė. Organizacijos valdymo struktūra. Plačiau išnagrinėjamas dnb banko biržų poskyris. Procesas ir jo valdymo dalyviai. Biržų poskyrio dnb banko planavimas. Pagrindinės paslaugos. Procesas: internetinė linija. Procesas: mokėjimo kortelės. Tiesioginiai debetai. Kiti svarbūs asmeniniai procesai, kuriuos gali atlikti tik pagal savo pareigybes:. Biržų poskyrio dnb banko skatinimas. Biržų poskyryje(išvadyta nuo mažiausio iki didžiausio) atlyginimas:. Biržų poskyrio dnb banko kontrolė. Nenumatytų nukrypimų šalinimas:. Išvados. Naudota literatūra:.

Pasirinkau DNB banko, Biržų klientų aptarnavimo poskyrį, nes mane visada domino bankai, bankinės operacijos, taip pat, mano nuomone, bankus siejant su vadybos mokslu, tai yra ypač sudėtinga organizacija, kurią valdyti nėra lengva.

Taip pat, todėl pasirinkau, nes čia dirba vienas iš šeimos narių, kad lengviau gaučiau norimą informaciją.

Nurodymus prijama paskyrio vadovai ir yra atsakingi už savo poskyrį.

Jei nurodymą gauna vadybininkas, jis aptarnauja fizinius asmenis ir darant sutartis. reikalingas 1 asmens parašas.

Jei nurodymą gauna verslo klientų vadybininkas. Jis aptarnauja verslo klientus, todėl yra reikalingi 2 asmenų parašai(pvz.: direktoriaus ir buhalterės).

Vadybininkui reikia sudaryti iš 6000 klientų 4700 internetinių sutarčių ir , kad internetine linija naudotusi 80%, kurie sudarė šią sutartį.

Verslo klientų vadybininkams reikia sudaryti iš 800 klientų 700 internetinių sutarčių ir , kad internetine linija naudotusi 80%, kurie sudarė šią sutartį.

Asmeniniams bankininkams reikia sudaryti iš 300 klientų 200 internetinių sutarčių ir , kad internetine linija naudotusi 80%, kurie sudarė šią sutartį.

Verslo klientų vadybinkas turi pritraukti 180 klientų, kad naudotusi mokėjimo kortelėmis.

Asmeninis bankininkas turi pritraukti 180 klientų, kad naudotusi mokėjimo kortelėmis.

Tik asmeniniai bankininkai gali išduoti kreditus fiziniams asmenims, obligacijos, kredito limitai.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (850 žodžiai)
  • Sviietka
  • Dnb banko valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Dnb banko valdymas. (2013 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/dnb-banko-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 19:02
×