Dokumentavimo praktikos ataskaita


Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės „Extra services“ charakteristika. Vidinės ir išorinės komunikacijos priemonės Uab „Extra services“. Vidinė komunikacija. Išorinė komunikacija. Uždarosios akcinės bendrovės „Extra services“ dokumentų valdymo organizavimo principai. Administracijos darbuotojo pareigos ir atsakomybė. Dokumentų įforminimo ir tvarkymo atitikimas norminiams aktams. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.

Praktikos objektas. Veiklos dokumentavimas uždarojoje akcinėje bendrovėje „Extra Services“.

3. Išnagrinėti įmonės „Extra Services“ dokumentų valdymo organizavimo principus.

UAB „Extra Services“ rengia, koordinuoja ir vykdo projektus įvairioms telekomunikacijų įmonėms, pataria naujų idėjų vystymo, projektų ruošimo ir įgyvendinimo klausimais įvairiose srityse nuo rinkos tyrimų ir analizės iki reikiamų licencijų gavimo bei produkto pateikimo vartotojams. Siekiančioms glaudesnio bendradarbiavimo įmonėms, UAB „Extra Services“ teikia ir klientų aptarnavimo bei sistemos priežiūros ir aptarnavimo paslaugas. Įmonė bendradarbiauja reklamos, klientų paieškos, pardavimo, marketingo srityse bei nuolat siekia maksimaliai įgyvendinti klientų strateginius planus.

2. Teisinės konsultacijos ir paslaugos. UAB „Extra Services“ konsultuoja telekomunikacijų bendroves licencijų gavimo klausimais visame pasaulyje: asistuoja ruošiant infrastruktūros ir paslaugų aprašus įvairių šalių reguliatoriams, tarpininkauja ruošiant ir teikiant paraiškas licencijoms gauti, padeda pildant kasmetines veiklos, finansinių bei statistinių duomenų ataskaitas.

3. Klientų aptarnavimo centro paslaugos. Įmonė taip pat teikia klientų aptarnavimo ir skambučių centro paslaugas: konsultuoja potencialius ir esamus paslaugų vartotojus apmokėjimo, tinkamo produkto panaudojimo ir techninio pritaikymo klausimais, atsako į kitus rūpimus klausimus, sprendžia klientams kylančias technines problemas, atlieka sistemos priežiūros ir aptarnavimo darbus.

UAB „Extra Services“ kiekvieno darbuotojo pavaldumą galima matyti sudarytoje valdymo struktūroje (žr. 1 priedą).

Įmonei vadovauja trys pagrindiniai direktoriai, kuriems yra pavaldūs visi įmonės darbuotojai:

1. Direktorė Lina Zaboras. Darbo sritis: įmonės valdymas ir strategijos kūrimas, vadovavimas įmonei ir vykdomos veiklos našumo užtikrinimas, marketingas.

2. Direktorė-Vykdytoja Raimonda Jarušaitė. Darbo sritis: operatyvus darbų organizavimas ir sisteminimas, problemų sprendimas ir analizė, įmonės darbo rezultatų vertinimas.

3. Technikos direktorius Marius Martinkus. Darbo sritis: įmonės techninio darbo organizavimas, techninių sprendimų priėmimas, darbų planavimas ir automatizavimas.

Uždaroji akcinė bendrovė „Extra Services“ turi penkis skyrius, kurių kiekvienas turi savo vadovą, atsakingą už skyriaus veiklą:

Pagrindinis administracijos skyriaus tikslas – užtikrinti sklandų darbą įmonėje, skirti uždavinius ir pareigas, tinkamai tvarkyti dokumentaciją. Skyriaus darbuotojai: direktorė, direktorė-vykdytoja, technikos direktorius, sekretorė-referentė, personalo vadovė. Pagrindinės skyriaus funkcijos:

Vidinė komunikacija vyksta organizacijos viduje. Pirminė vidinės organizacijos komunikacijos funkcija yra suteikti galimybę vykdyti ir koordinuoti formalias užduotis (darbuotojams pateikti darbo instrukcijas, nurodymus, informaciją apie darbą ar jo vertinimą, darbo koordinavimą, skatinant grįžtamąjį ryšį tarp skirtingų hierarchijos lygių organizacijoje). Vidinė komunikacija gali būti suprantama kaip pasidalijimas žiniomis tarp organizacijos narių arba kaip organizacijos narių tarpusavio sąveika siekiant bendro tikslo. Vidine komunikacija užtikrinamas organizacijos funkcionavimo stabilumas.

Informacijos cirkuliavimas organizacijoje yra vienas iš jos veiklos efektyvumą lemiančių veiksnių. Personalui pritrūkus reikiamos informacijos kyla įvairios problremos ir sunkumai. Kiekvienos organizacijos sėkmei yra labai svarbu sugebėti apdoroti ir valdyti informacijos srautus.

2. Kontrolės ir įvertinimo (kontroliuojamas darbuotojų elgesys, įdėjų apratimas, jų tikrinimas ir vertinimas, siekiant priimti teisingus sprendimus).

3. Mokymosi ir motyvacijos (sugebėjimas išklausyti ir suprasti kolegas, darbuotojų motyvavimas siekti geros darbų kokybės).

1. Formali (vidaus dokumentai, vidiniai informaciniai leidiniai, skelbimų lentos, vizualinės prezentacijos, darbuotojų susirinkimai, darbuotojų mokymo programos).

Uždarojoje akcinėje bendrovėje „Extra Services“ darbuotojų informavimui, užduočių skyrimui bei jų kontrolei naudojami:

1. Vidaus dokumentai. Įvairūs raštai, įsakymai ir kiti dokumentai naudojami norint suteikti darbuotojams tam tikrą informaciją ar pateikti tam tikras užduotis. Taip pat, norint kontroliuoti darbuotojus ar jie tinkamai ir laiku vykdo jiems skirtas užduotis, vadovai reikalauja iš pavaldinių parengti tam tikras ataskaitas apie atliktus darbus ir įvykdytas užduotis.

  • Raštvedyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3369 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Dokumentavimo praktikos ataskaita
    10 - 6 balsai (-ų)
Dokumentavimo praktikos ataskaita. (2015 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentavimo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 01:02
×