Dokumentinis ir natūrinis tikrinimas auditas


Natūrinis darbas. Dokumentinis tikrinimas.

Tikrinimas audite. Natūrinis tikrinimas. Dokumentinis tikrinimas. Klaidų taisymas apskaitos dokumentuose. Klaidos specialiousiuose apskaitos dokumentuose. Dokumentų klastojimas. Materialinė žala. Inventorizacija. Literatūros sąrašas.

Tikrinimas apima vidaus ar išorės popierinio ar elektroninio formato arba kitoje laikmenoje saugomų įrašu ar dokumentu patikrinimą, taip pat turto objekto įvertinimą natūra. Įrašų ir dokumentų tikrinimo metu surenkami įvairaus patikimumo lygio audito įrodymai priklausomai nuo jų pobūdžio ir šaltinio, o vidaus įrašu ir dokumentu atveju –priklausomai nuo jų parengimo kontrolės priemonių efektyvumo. Tikrinimo, taikomo kaip kontrolės priemonių testas, pavyzdys yra įrašų tikrinimas siekiant įsitikinti, ar jie yra tinkamai patvirtinti.

Kai kurie dokumentai, pavyzdžiui, finansinių priemonių dokumentai, tokie kaip akcijos ar obligacijos, atitinka tiesioginius turto egzistavimo audito įrodymus. Tikrinant tokius dokumentus, ne visada gaunama audito įrodymų dėl jų nuosavybės ar vertės. Be to, įvykdytos sutarties tikrinimas gali atskleisti audito įrodymų, susijusių su įmonės apskaitos metodų taikymu, pavyzdžiui, pajamu pripažinimu.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (3361 žodžiai)
  • Berta
  • Dokumentinis ir natūrinis tikrinimas auditas
    10 - 3 balsai (-ų)
Dokumentinis ir natūrinis tikrinimas auditas. (2013 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentinis-ir-naturinis-tikrinimas-auditas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:06
×