Dokumentų portfelis nuo darbo skelbimo iki atleidimo iš darbo


Skelbimas. Cv. Motyvacinis laiškas. Rekomendacija. Vyr. buhalterio pareiginiai nuostatai. Medicininė pažyma. Darbo grafikas. Darbuotojų saugos instrukcija. Materialinės atsakomybės sutartis. Darbo tvarkos taisyklės\. Prašymas priimti į darbą. Darbo sutartis. Pranešimas apie apdraustųjų valstybinio socialinio draudimo pradžią. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Darbo pažymėjimas. Darbuotojų darbo pažymėjimų registravimo žurnalas. Prašymas atleisti iš darbo.


Sekmingai dirbanti nuo 2003 metų, plečianti savo veiklą patikima UAB „Regenė“ šiuo metu prie savo komandos Vilniuje kviečia prisijungti:

Dirbau didelėje įmonėje, kuriuoje vadovavau 3 buhalterėms ir 2 apskaitininkėms. Lengvai dirbu kompiuteriu ir buhalterinėm programom: „EuroSkaita“ „Centas“, „Rivilė“. Labai gerai moku anglų ir rusų kalbas, greitai prisitaikau prie naujos aplinkos, gebu dirbti tiek individualiai ir komandoje.

Urtė Mykoliukė (a/k 0000000), UAB „Erlius“ dirbo nuo pat bendrovės įsteigimo 2008.12.05 . Kaip vyr. buhalterė Urtė pasižymi gera atmintimi, sugeba operatyviai priimti sprendimus, susijusius su bendrovės apskaita, kolektyvo darbo organizavimu.

4.12. kaip nurašyti iš buhalterinės apskaitos sąskaitų trūkumus, debitorines skolas ir kitus nuostolius;

4.13. kaip inventorizuoti pinigines lėšas, prekes ir materialines vertybes;

10.7.1. kaip laikomasi pirminių ir buhalterinių dokumentų, atsiskaitymų ir mokėjimo įsipareigojimų forminimo tvarkos;

10.13. kontroliuoja vykdant apskaitos operacijas su depozitinėmis ir kreditinėmis sutartimis, vertybiniais popieriais;

11.4. siūlyti įmonės direktoriui skirti, perkelti ar atleisti buhalterijos darbuotojus, skatinti juos ar bausti;

Įvykus nelaimingam atsitikimui, nedelsiant kreiptis į artimiausią gydymo įstaigą, pranešti direktoriui tel. 0000; (8~000) 000000 arba darbdavio įgaliotam pareigūnui – pareigos vardas ir pavardė tel. 0001; (8~000) 000001.

prižiūrėti darbo vietą, pašalinti nereikalingus daiktus, galinčius trukdyti darbui.Patikrinti, ar tvarkingi įrenginiai, prietaisai, įrankiai, inventorius, kuriais bus dirbama darbo metu.Patikrinti, ar sausos, neslidžios grindys, neužkrauti vaikščiojimui skirti takeliai ir praėjimai. i e

neliesti drėgnomis rankomis elektros laidų kabelių, kištukų, prietaisų ar įrengimų;

nedirbti su netvarkingais elektros įrankiais, prietaisais ar įrengimais;

UAB „Regenė“ atstovaujama vadovo Laimono Gerliaus, veikiančio pagal įmonės nuostatus (toliau - įmonė), ir Urtė Mykoliukė, asmens kodas 00000000000, VSD pažymėjimas SD 0000000gyvenamoji vieta Vilnius gt . Kęstučio Nr. 5, (toliau – darbuotojas), siekiant užtikrinti įmonės materialinių vertybių ir darbuotojui vyr.buhalterė Urtė Mykoliukė suteiktų darbo priemonių apsaugą ir įvertinant tai, kad darbuotojo darbas susijęs su įmonei priklausančių materialinių vertybių saugojimu, priėmimu, išdavimu, pirkimu ir gabenimu pagal darbuotojo pareiginėje instrukcijoje numatytas pareigas/užduotis, taip pat, kad darbuotojui suteiktos darbo priemonės pagal priėmimo - perdavimo aktą, sudarėme šią visiškos materialinės atsakomybės sutartį, kuria vadovaujantis:

1. Darbuotojas, Urtė Mykoliukė, prisiimdamas visišką materialinę atsakomybę už jam patikėtą turtą, administracija (adresu: Karpačų 14 Vilnius) įsipareigoja:

1.1. tausoti jam perduotas ar darbo vykdymo proceso metu gautas įmonės materialines vertybes/darbo priemones ir pinigines vertybes (toliau tekste – turtą).

1.2. naudoti perduotas ar darbo vykdymo proceso metu gautas įmonės turtą tik darbinių funkcijų vykdymui;

1.3. imtis visų būtinų priemonių įmonės perduoto turto saugumui užtikrinti;

1.5. nustatyta tvarka atlikti jam patikėto įmonės turto apskaitą;

1.6. dalyvauti inventorizuojant jam patikėtą įmonės turtą, teikti paaiškinimus inventorizacijas ar kitus patikrinimus atliekančiam asmeniui.

2.1. supažindinti darbuotoją su įstatymais, kitais norminiais aktais, numatančiais materialinę atsakomybę už žalą, padarytą įmonės turtui, perduotam naudojimui įmonės komercinės – ūkinės veiklos procese;

2.3. ne darbo valandų, išeiginių ir valstybinių švenčių, darbuotojo ligos, atostogų, kito pagrįsto nebuvimo darbe metu savo sąskaita užtikrinti darbuotojui perduoto turto saugumą, jei jos yra paliekamos įmonės patalpose.

3.1. dėl savo kaltės neteko perduotų ar darbo vykdymo proceso metu gauto įmonės turto, taip pat kai dėl jo kaltės sumažėjo turto vertė, jis buvo apgadintas ar sugadintas;

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 548 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 48 puslapiai (8446 žodžiai)
  • Dovile
  • Dokumentų portfelis nuo darbo skelbimo iki atleidimo iš darbo
    10 - 10 balsai (-ų)
Dokumentų portfelis nuo darbo skelbimo iki atleidimo iš darbo. (2016 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-portfelis-nuo-darbo-skelbimo-iki-atleidimo-is-darbo.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 08:06
×