Dokumentų valdymas įmonėje Alita


Vadybos savarankiškas darbas. Įvadas. Akcinės bendrovės „alita“ charakteristika. Praktinė dalis. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl kasmetinių atostogų suteikimo. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl petro malūno atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl evelinos šėrytės priėmimo į darbą. Akcinės bendrovės „alita“ biuro administratorės pareiginiai nuostatai. Dėl bendradarbiavimo. Dėl bendradarbiavimo. Rekomendacija dėl vyresniojo administratoriaus pareigų. Pažyma apie evelinos šėrytės vidutinį darbo užmokestį. Akcinės bendrovės „alita“ darbuotojų susirinkimo protokolas. Akcinė bendrovė „alita“ darbuotojų sąrašas. Įmonės sandėlio patikrinimo aktas. Bylų perėmimo aktas. Metų dokumentacijos planas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Darbo tikslas: pateikti akcinės bendrovės „Alita“ charakteristiką ir rengiamus dokumentus.

Darbo uždaviniai:

1.Charakterizuoti akcinę bendrovę „Alita“.

2.Pateikti bendrovės rengiamų dokumentų pavyzdžius.

Darbo santrauka: darbe pateikta pasirinktos įmonės juridinis statusas, veiklos sritis, struktūra bei kitos sudėtinės dalys. Taip pat pateikti įmonės rengiamų dokumentų pavyzdžiai.

Dokumentų valdymas įmonėje Alita. (2013 m. Spalio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymas-imoneje-alita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 06:25