Dokumentų valdymas įmonėje


Aplinkosauginių dokumentų valdymas. Darbo įmonės dokumentų ruošimas archyvui. Dokumentu archyvo valdymas imoneje. Geri imones dokumentai. Imones dokumentu valdymas. Įmonės vidaus dokumentų sistema. Dokumentu sistema įmoneje.

Įvadas. Įstaigų veiklos dokumentų tvarkymas ir apskaita. Bendri reikalavimai. Dokumentų saugojimas. Dokumentų naikinimas ir perdavimas archyvams. Lietuvos valstybės archyvų sistema. Centrinių ir įsaigų archyvų veikla. Atsakomybė. Valstybinę archyvų sistemą sudaro:. Valstybės archyvų teikiamos mokamos paslaugos. Leidimai išvežti dokumentus iš lietuvos respublikos. Raštas, aktas, įgaliuojimas, įsakymo apibūdinimai ir pavyzdžiai. Raštas. Aktas. Įgaliuojimas. Įsakymas. Išvados. Priedai.

Dokumetų rengimas, įforminimas ir tvarkymas vadinamas dokumentų valdymu arba raštvedyba. Šios srities proceduros, problemos ir turinys visada yra aktūalus ypač tiems žmonėms, kurių veiklos objektas yra arba bus darbas su dokumentais.

Dokumentų tvarkybos naujoves patartina sekti Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės internetinėje svetainėje adresu, nes ten skelbemi teisės norminių aktų projektai, taip pat greičiausisi galima susipažinti su patvirtintais dokumentai.

Kaip drabužis atspindi žmogaus charakterį, skonį, taip ir kanceliariniai dalykai, raštvedybos stilius daug pasako apie įmonę, joje dirbančių žmonių kultūrą ir išsilavinimą. Rengdami gerus ir visaverčius dokumentus ne tik kasdieniniam gyvenimui, valdymo funkcijoms atlikti, bet ir ateinančioms kartoms, paliksime gerus, kokybiškus istorijos šaltinius.

Dokumentai yra ir darbo priemonė, ir rezultatas. Nuo to, ar greitai ir kokybiškai darbuotojas mokės parengti dokumentą, didžia dalimi priklausys ir organizacijos darbo sėkmė: valdymo kokybė, jo efektyvumas bei organizacijos autoritetas.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (4509 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Dokumentų valdymas įmonėje
    9 - 1 balsai (-ų)
Dokumentų valdymas įmonėje. (2013 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymas-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 07:37
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo