Dokumentų valdymas kursinis darbas


Įvadas. Akcinės bendrovės banko „Golden savings“ charakteristika. Veiklos dokumentai. Banko darbuotojo prašymas. Fizinio prašymas. Rekomendacija. Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas. Raštas. Pažyma. Protokolas. Komisijos surašytas aktas. Dviejų asmenų surašytas aktas. Dokumentacijos planas. Išvados. Literatūra.

Dokumentų valdymo projektiniame darbe yra charakterizuojamas bankas ,,Galden savings“ ir tiriami su jo veikla susiję dokumentai, kurie supažindina mane, bankininkystės studentę, su banko veiklos organizavimu, jo įkurimu bei vidaus dokumentais.

Šio darbo tiklas yra remiantis teorinėmis žiniomis atskleisti, mano kaip studentės, gebėjimą analizuoti ir rengti, banko veiklos dokumentus, ieškoti informacijos šaltinių, pritaikant juos praktikoje.

Uždaviniai:

1. Charakterizuoti banką ir jo vidaus veiklą;

2. Parengti veiklos dokumentus, pagal norminius teisės aktus;

Darbą sudaro dvi dalys: teorinė ir praktinė. Pirmoji dalis - tai teorinė, kurioje yra pateikiama banko charakteristika, su jos veikla susijusi informacija. Antrojoje dalyje yra pateikiami banko veiklos dokumentai.

Norėdama atlikti, kuo išsamenį darbą, naudojausi: literatūriniais šaltiniais, dokumentų valdymo konspektu, internetu , lietuvių kalbos žodynu. Visi šie šaltiniai padėjo susisteminti teorines žinias ir kuo tiksliau, produktyviau jas pritaikyti dokumentų valdymo projektiniame darbe.

  • Microsoft Word 436 KB
  • 2015 m.
  • 24 puslapiai (2164 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justė
  • Dokumentų valdymas kursinis darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Dokumentų valdymas kursinis darbas. (2015 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymas-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 14:19
×