Dokumentų valdymas projektas (2)


Įvadas. Įstaigų rengiami dokumentai. Dokumentų registravimas. Dokumentų saugojimas. Elektroniniai dokumentai. Elektroninių dokumentų valdymas įstaigose. Įstaigų rengiamų dokumentų naujovės. Elektroninis parašas. PVM sąskaita faktūra. Išvados. Šaltiniai. Priedai.


Dokumentų valdymo sąvoka apima bet kurio juridinio ar fizinio asmens dokumentų rengimą, tvarkymą, apskaitą, saugojimą. Šiandien pasikeitė pats požiūris į dokumentų valdymą. Dokumentų valdyme kalbama jau ne apie dokumentų, bet apie informacijos valdymą. Tai labai svarbu , nes dokumento vertė ir yra jame esančioje informacijoje . Taigi, dokumentų valdymas, traktuojamas, kaip atskira informacijos valdymo sritis.

Darbo objektas :

dokumentų valdymas, kuris reikalingas kaupiant informaciją tam tikrą laiką, kad įmonė neprarastų turimų kontaktų ir esamų duomenų.

Darbo tikslas:

  Užregistruoti dokumentai saugomi bylose. Žurnalų ir bylų atsekamumui užtikrinti, sudaroma bylų ir žurnalų nomenklatūra žurnalų numeravimo tvarka arba bylų numeravimo tvarka.  Bylų ir žurnalų nomenklatūrą sudaro asmuo atsakingas už raštvedybą nomenklatūros formą turi patvirtinti direktorius.

Vadybininkas turi informuoti darbuotojus apie naujų dokumentų patalpinimą.

Išvados tokios, kad dokumentų valdymas yra svarbus procesas, kuriame yra daug svarbių dalykų įmonės dokumentų valdymui. Tik teisingai jomis naudojantis galima pasiekti norimą rezultatą. Keičiantis technologijoms keičiasi ir daugėja įvairių dokumentų saugojimo galimybių. Tik viską kruopščiai rūšiuojant ir kaupiant įvairiuose domenų bazėse galima pasiekti reikiamos tvarkos ir išvengti dokumentų netekimo, nes efektyvumas yra pagrindinis šio proceso tikslas.

  • Mechanika Projektas
  • Microsoft Word 2889 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (1211 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aistė
  • Dokumentų valdymas projektas (2)
    10 - 8 balsai (-ų)
Dokumentų valdymas projektas (2). (2016 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymas-projektas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 18:55
×