Dokumentų valdymas referatas


Dokumentų klasifikavimas. Įstaigos rengiami dokumentai. Siunčiami dokumentai. Raštas. Pažyma. Vidaus dokumentai. Aktas. Protokolas. Tarnybinis pranešimas. Rekvizitai. Išvados. Nuorodos.

Pastaruoju metu organizacijos dokumentų valdymui skiriamas išskirtinis dėmesys, nes teisingas dokumentacijos valdymas užtikrina efektyvią organizacijos veiklą, sėkmę, įvaizdį, klientų pasitikėjimą. Kad dokumentacija būtų teisingai tvarkoma ir tenkintų visus reikalavimus organizacijos privalo vadovautis dokumentų valdymą reglamentuojančiais teisės aktais.

2. Tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms rinkoje vis daugiau siūloma dokumentų valdymo sistemų, kurios skirtos dokumentų valdymo organizavimui nuo jų paruošimo iki sunaikinimo, automatizuotu būdu. Sistemos palengvina organizacijos darbą su dokumentais 9 suteikdamos organizacijos valdymui efektyvumo ir ekonominės naudos: minimizuojant popieriniųdokumentų apyvartos sąnaudas, sumažinant pašto, transporto ir kt. išlaidas.

3. Pasikeitė pats požiūris į dokumentų valdymą. Dokumentų valdyme

kalbama jau ne apie dokumentų, bet apie informacijos valdymą. Tai labai svarbus akcentas, nes dokumento vertė yra jame esančioje informacijoje. Dėka dokumentų valdymo sistemos, informacija yra valdoma ir tvarkoma taip, kad padėtų žmonėms vykdyti jų veiklą, padėtų sėkmingiau vykti procesams ir sąveikoms, o ne tik būtų duomenų pertvarkymas.

  • Microsoft Word 158 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (989 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donatas
  • Dokumentų valdymas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Dokumentų valdymas referatas. (2014 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 00:18
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo