Dokumentų valdymo analizė UAB „Biovela“ įmonėje


Įvadas. Juridinis statusas ir veiklos sritis. Juridinis statusas. Veiklos sritis. Organizacijos struktūra. Veikslos dokumentų grupės ir rūšys bei teisinis reglamentavimas. Veikslos dokumentų grupės ir rūšys. Vadovaujantis norminiais dokumentais rengiami ir tvarkomi veiklos dokumentai. Dokumentų valdymo paskirtis ir naudojimas įmonės valdyme. DOKUMENTų registravimas ir apskaita. Dokumentų registravimas ir tvarkymas. Registruojami dokumentai. Dokumentų paruošimo archyviniam saugojimui organizavimas. Dokumentų saugojimo terminai. Pasiūlymai dėl įmonės dokumentų valdymo gerinimo. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas – išnagrinėti UAB „Biovelos“ veiklą ir naudojamus dokumentus.Darbo uždaviniai:

„Biovela Group“ sudaro 4 įmonės: Biovela, Utenos mėsa, maisto pramonės logistikos grupė, Žiobiškio kompleksas. Šiose įmonėse dirba daugiau nei 1 600 žmonių.

Teisės aktus tvirtinamus dokumentais - nuostatus, pareigybių aprašymus, instrukcijas, taisykles.

Uždarojoje akcinėje bendrovėje „Biovela“ tvarkomi ir rengiami veiklos dokumentai, vadovaujantis šiais teisės aktais:

Mano manymu, ši stambi bendrovė UAB „Biovela“ neblogai tvarkosi su dokumentų rengimu ir valdymu, todėl nedrįsčiau siūlyti kažkokių naujovių ar teigti pasiūlymų. Ši įmonė turi ne tik filialų Lietuvoje, bet ir eksportuoja produkciją į užsienio šalis. Dėl to, mano manymu, įmonė privalo nepriekaištingai rūpintis dokumentų valdymu, nes kiekviena klaida gali atnešti didesnius ar mažesnius nuostolius.

Prašau priimti mane nuo 2018-04-10 Jūsų vadovaujamoje įmonėje dirbti buhaltere.

Gebu dirbti komandinį darbą, prisitaikau prie aplinkos, bei žmonių. Puikūs bendravimo įgūdžiai, kuriuos aš įgijau, dirbant pirmajame darbe.

Gebėjimas planuoti ir organizuoti, taip pat turiu įgūdžių su IT. Moku dirbti su Microsoft Office programomis (word, excel, powerpoint).

Kelionės tikslas: sudaryti sutartį dėl prekių eksporto į Jungtinius Arabų Emyratus.

Pranešame, kad 2018m. gegužės 19 d. gavome Jūsų prašymą dėl paramos skyrimo, sergant sunkia liga. Labai apgailestaujame esant tokiai situacijai. Bendrovės valdyba nusprendė skirti Jums 2000 eur. Paramos. Tikimės, jog greitai pasveiksite ir sugrįšite į darbą. Jums sveikatos linki visas bendrovės kolektyvas.

UAB „Biovela“ dėkoja už ilgalaikį malonų bendradarbiavimą ir siunčia Jums naujus UAB „Biovela“ siūlomų prekių katalogus.

Įgalioju UAB „Biovela“ vyriausiąjį finansininką Vardūną Pavardūną, a. k. 47805250832, paso Nr. LM 145987, išduotas Kauno 10-ojo poskyrio 2018-01-08, atstovauti UAB „Biovela“, sudarant ir pasirašant patalpų nuomos sutartį su UAB „Vėjas“. Įgaliojimas galioja nuo jo surašymo dienos iki 2018 m. gruodžio 10 d.

UAB „Biovela“, Kernavės g. 1, Dūkštos, 14222, Vilniaus r. sav., tel. (8 5) 246 1280, el. p. info@biovela.lt

Vardaitė Pavardaitė dirba buhaltere UAB „Biovela“. Per mėnesį ji uždirba 1000,- Eur atlyginimo, neatskaičius mokesčių.

Pranešėjas Vardas Pavardenis informavo, kad reiktų atlikti administracijos patalpų remontą, nes tai neatitinka visų reikalavimų.

PAGRINDAS. 2018 m. balandžio 3 d. įsakymas Nr. 1-52 „Dėl nusidėvėjusių įrengimų nurašymo“.

Rašant šį darbą susipažinau su UAB „Biovela“ juridiniu statusu, veiklos sritimi, struktūra ir personalo sudėtimi. Tai padėjo lengviau suprasti kaip veikia stambios įmonės, kokią produkciją mes, vartotojai, vartojame.

Darbe pateiktas ir išnagrinėtas įmonės dokumentų sistemos valdymas. Ši įmonė geba tvarkytis su dokumentais ir naudoja dokumentų valdymo sistemą „CS Dokas“. Tai leidžia teigti, jog įstaiga puikiai tvarkosi su dokumentų valdymu.

Naudodamasi dokumentų valdymą reglamentuojančiais teisės aktais, taikiau juos praktiškai, taip aprašydama įmonės dokumentų valdymo struktūrą, dokumentų saugojimo ypatybes.

  • Microsoft Word 1249 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (2876 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabriele
  • Dokumentų valdymo analizė UAB „Biovela“ įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Dokumentų valdymo analizė UAB „Biovela“ įmonėje. (2018 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymo-analize-uab-biovela-imoneje.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 25 d. 10:10
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!