Dokumentų valdymo įmonės apibūdinimas


Uždarosios akcinės bendrovės „Fėjų kepyklėlė“ charakteristika. Pasirinktos organizacijos veiklos apibūdinimas pagal įvairius požymius. Uždarosios akcinės bendrovės „Fėjų kepyklėlė“ veiklos dokumentai. Veiklosįsakymas. Raštas. Pažyma. Protokolas. Komisijos aktas. Dokumentų registrų sąrašas. Dokumentacijo splanas. Fizinio asmens aprašymas. Įmonės prašymas. Europass gyvenimo aprašymas. Išvados. Literatūra.

Rašydami projektą naudosimės Lietuvos archyvų departamento bei Lietuvos Respublikos Seimo internetiniais puslapiais.

Įstaigos parengtus ir gautus su jos veikla susijusius dokumentus privalu registruoti, kad būtų įrodytas jų būvimas įstaigos dokumentų apskaitos sistemoje ir užtikrinta paieška. Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės nustato, kad įstaigos parengti ir gauti dokumentai turi būti užregistruoti tą pačią dieną kai dokumentas gaunamas ir parengiamas. Dokumentas įmonėje registruojamas vieną kartą.

Visi įmonės dokumentai privalo būti registruoti, kad būtų įrodytas jų buvimas įmonės dokumentų apskaitos sistemoje ir užtikrinta paieška. Organizacijos parengti ir gauti dokumentai registruojami pagal jų rūšį, sudarytoja, tema, saugojimo terminą ar kitą požymį. skirtingų rūšių dokumentai registruojami atskiruose registruose.

1. S i u n č i u į k o m a n d i r u o t ę direktoriaus pavaduotoją Justiną Malienę į UAB „Fėjų kepyklėlė“ Šiaulių filialą susitikti ir surengti derybas su galimais naujais tiekėjais bei derėtis dėl anksčiau sudarytų tiekimo sutarčių sąlygų pakeitimo.

Vykstama bendrovės automobiliu „Škoda Octavia“, valstybinis numeris ABC 123.

3. Į s a k a u atlyginti šias su komandiruote susijusias išlaidas:

3.1. kuro išlaidas pagal pateiktus kuro pirkimo dokumentus ir Kelionės lapo duomenis;

3.4. kitas darbuotojo faktiškai patirtas išlaidas, susijusias su komandiruotės tikslų įgyvendinimu ir įmonės įvaizdžio kūrimu.

4. Į s a k a u iki lapkričio 23 d. išmokėti darbuotojui 10 eurų dienpinigių ir 120 eurų numatomų komandiruotės išlaidų.

Prašome rezervuoti vienvietį verslo klasės kambarį dviem parom (2015-11-26 2015-11-27). Apmokėjimą garantuojame.

2014 m. liepos–rugsėjo mėnesiais jam buvo priskaičiuota su darbo santykiais susijusių išmokų 3500 eurų (Tris tūkstančiai penki šimtai eurų) ir išskaičiuota mokesčių 1000 eurų (Tūkstantis eurų).

Skirti užmokesčio priedus už papildomas darbo valandas nuo 2016-01-01

Komisija patikrino indus DELIMANO (inv. Nr. S239666) ir nustatė, kad jų naudoti negalima, nes šie indai turi įskilimų ir įtrūkimų.

  • Apskaita Projektas
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1858 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Dokumentų valdymo įmonės apibūdinimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Dokumentų valdymo įmonės apibūdinimas. (2015 m. Gruodžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymo-imones-apibudinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 17:07
×