Dokumentų valdymo projektas


Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės „debesėlis“ charakteristika. Veiklos dokumentai. Išvados. Literatūra.

Dokumentų valdymas – tai įstaigos vidaus administravimo sritis, apimanti dokumentų tvarkymo ir valdymo procesus nuo jų rengimo ar gavimo iki atrinkimo saugoti ar naikinti. Dokumentuose atsispindi gamybinė, praktinė ir kitokia žmonių veikla. Taip pat dokumentai yra pagrindinis istorijos šaltinis. Todėl, galime drąsiai teigti, kad dokumentų valdymas – tai informacijos valdymas. Teisingai parengti dokumentai tarnauja sėkmingam įstaigų darbui.

Darbo tikslas – įtvirtinti įgytas dokumentų valdymo žinias praktikoje.

Darbo uždaviniai:

1.Užpildyti charakteristikos lentelę;

2.Apibūdinti Uždarosios akcinės bendrovės „Debesėlis“ veiklą;

3.Parengti veiklos dokumentus.

Darbo struktūrą sudaro dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorinėje dalyje bus pristatyta pasirinktos įmonės charakteristika. Praktinėje dalyje - įmonės veiklos dokumentai.

Numatomi šaltiniai: mokomieji leidiniai ir nuotolinis dokumentų valdymo puslapis.

Bendraautorių indėlis:

Laura Vinckevičiūtė rengė šiuos dokumentus: fizinio asmens prašymą, įmonės darbuotojo prašymą, europass gyvenimo aprašymą, įsakymą, pareigybės nuostatus, raštą. Taip pat, įvadą ir charakteristikos lyginias skilties.

Karina Andrijevskaja rengė šiuos dokumentus: pažymą apie darbuotojo pajamas, protokolą, europass gyvenimo aprašymą, komisijos surašytą aktą, , dokumentacijos planą, dviejų asmenų sarašyta aktą.Taip pat, išvadas ir charakteristikos nelygines skiltis.

  • Microsoft Word 216 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (2235 žodžiai)
  • Kolegija
  • Genovaitė
  • Dokumentų valdymo projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Dokumentų valdymo projektas. (2015 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymo-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 12:07
×