Dokumentų valdymo projektinis darbas. Banko charakteristika ir veiklos dokumentai


Charakteristika i darba. Banko dokumentacijos planas. Sonata mackevičiūtė. Dokumentų valdymo sistemos projektinis. Seb banko norminiai dokumentai reglamentuojantys dokumentu rengima ir tvarkyma. Veiklos dokumentu rusys ir grupes. Dokumentu valdymas charakteristika. Dokumentu valdymo sistemos projektavimas bakalauro darbas. Darbo charakteristiką. Įmonės veiklos dokumentai.

Įvadas. Dokumentų valdymas. Projekto tikslas. Akcinės bendrovės bankas „doleris“ charakteristika. Skirsnio pavadinimas. Teisinė forma. Banko dydis. Įstaigos (banko) duomenys. Veiklos sritis ir teikiamos paslaugos. Personalas. Norminiai teisės aktai, reglamentuojantys dokumentų valdymą. Veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Dokumentų apskaita. Dokumentų saugojimas. Įslaptinti dokumentai. Veiklos dokumentai. Įsakymas. Dėl vardės pavardės priėmimo į darbą. Akcinės bendrovės „doleris“. Ekonomisto pareigybės nuostatai. Įgaliojimas. Dėl paslaugų sutarties. Akcinė bendrovė bankas „doleris“. Pažyma dėl vardės pavardės gautas pajamas. Ataskaita. Apie komandiruotę varėnoje. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Protokolų registras. Medžiagų nurašymo aktas. Dokumentų perdavimo ir priėmimo aktas. Metų dokumentacijos planas. Išvados.

Dokumentų valdymas – valstybės ar savivaldybės institucijos, įstaigos ar įmonės, valstybės įgalioto asmens, nevalstybinės organizacijos, privataus juridinio asmens vidaus administravimo sritis, kuri apima dokumentų rengimą, tvarkymą, apskaitą, saugojimą.

Projekto tikslas: suprasti ir pateikti, kaip mūsų pačių sugalvota AB bankas „DOLERIS“ geba valdyti, sisteminti bei paruošti įvairius dokumentus.

Uždaviniai:

•Taikyti norminius teisės aktus, reglamentuojančius dokumentų valdymą.

•Kvalifikuotai formuoti, tvarkyti, vertinti ir saugoti dokumentus bei suprasti jų ilgalaikę reikšmę.

•Rengti veiklos dokumentus pagal Dokumentų rengimo taisyklių bendruosius reikalavimus

•Kompiuteriniu būdu apdoroti dokumentinę informaciją, rengti įvairaus sudėtingumo dokumentus.

Projektas susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Teorinę dalį sudaro AB banko „Doleris“ charakteristika, o praktinę – banko veiklos dokumentai. Rengiant šį projektą žinių sėmėmės iš tokių literatūros šaltinių kaip V. Baltrūnienės Bendrosios studijų darbų ir reikalų raštų rengimo rekomendacijos, Dokumentai įmonių veikloje: rengimas, tvarkymas ir apskaita, Įstaigų veiklos dokumentavimas. Taip pat naudojomės ir internetiniais šaltiniais: Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba. (www.archyvai.lt) bei Lietuvos Respublikos Seimas. Teisės aktų paieška. http://www.lrs.lt/.

Sonata Mackevičiūtė parengė įvadą, išvadas, literatūros sarašą bei dokumentus: prašymą, pareigybės nuostatus, įgaliojimą, siunčiamų dokumentų registrą, protokolą, komisijos surašytą aktą dokumentacijos planą. Darbo bendraautorė Edita Lukošiūtė atliko teorinę dalį, parengė dokumentus: prašymą, įsakymą, raštą, pažymą, ataskaitą, protokolų registrą, dokumentacijos planą, ir apipavidalino visa darbą. Taip pat abi parengėme savo gyvenimo aprašymus.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 447 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (3081 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sonata
  • Dokumentų valdymo projektinis darbas. Banko charakteristika ir veiklos dokumentai
    10 - 1 balsai (-ų)
Dokumentų valdymo projektinis darbas. Banko charakteristika ir veiklos dokumentai. (2013 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymo-projektinis-darbas-banko-charakteristika-ir-veiklos-dokumentai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:03
×