Dokumentų valdymo savarankiškas darbas projektas


Įvadas. Teorinė dalis. Uab „Judex spauda“ charakteristika. Juridinis statusas. Veiklos sritis. Organizacijos struktūra. Norminiai dokumentai, reglamentuojantys dokumentų rengimą ir tvarkymą. Veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Dokumentų valdymo sistemų naudingumas organizacijos valdyme. Elektroninių dokumentų valdymo aktualijos. Dokumentų registravimo procedūros. Įmonės, įstaigos ar organizacijos archyvas. Pasiūlymai kaip pagerinti įmonės dokumentų valdymą. Praktinės dalies užduotis. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Temos aktualumas. Dokumentai – didelis tautos turtas, todėl juos reikia mokėti teisingai rašyti, įforminti ir išsaugoti ateities kartoms. Visi pagrindiniai įmonės, organizacijos, institucijos veiklos valdymo ir kiti veiksmai yra įforminami dokumentais. Dokumentai įrodo tų veiksmų atlikimą, padeda apibendrinti atliktą darbą. Dokumentais reguliuojami ir tvarkomi tam tikri visuomenės gyvenimo klausimai, ryšiai tarp institucijų, darbuotojų santykiai, institucijų ir gyventojų reikalai.

Darbo objektas: Įmonė UAB „Judex spauda“, užsiimanti spaudos ir maketavimo darbais.

Darbo tikslas ir uždaviniai: Pateikti išanalizuotą informaciją apie pasirinktą įmonę, parengti veiklos dokumentų pavyzdžius – projektus pagal dokumentų valdymą reglamentuojančius teisės aktus. Pateikti išvadas.

Kiekviena įmonė turi savo kontaktinius duomenis – rekvizitus. Analizuojamos įmonės UAB „Judex spauda“ adresas yra Europos pr. 96 C, LT-46351 Kaunas, telefonas 8 (37) 34 12 46, faksas 8(37) 34 12 46. Duomenys kaupiami ir saugojami juridinių asmenų registre. Kodas 133208159 . Įmonės vadovas Giedrius Burneikis.

Visas organizacijos personalas skirstomas į tokias pagrindines grupes:

Analizuojamos įmonės organizacijos struktūrą sudaro direktorius, sekretorė – administratorė, direktoriaus pavaduotojas komercijai, vyr. finansistas ir buhalteriai, pirkimų – pardavimų skyriaus vadovas bei vadybininkai, marketingo skyriaus vadovas ir vadybininkai bei kiti darbuotojai. Įmonėje dirba apie 30 darbuotojų.

Paveikslas nr.1. UAB „Judex“ darbuotojų struktūra

UAB „Judex spauda“ savo veikloje naudoja šias dokumentų grupes: teisės aktus, teisės aktais tvirtinamus dokumentus ir įstaigos rengiamus dokumentus.

Dokumentų valdymo sistemos palengvina įstaigos darbą su dokumentais.

Sistema automatiškai klasifikuoja dokumentus dokumentų saugykloje, todėl vartotojas niekada nesuklys talpindamas dokumentą sistemoje, bei bus tikras kad dokumentas nepasimes tarp kitų.

Dokumentų valdymo sistemos suteikia organizacijos valdymo efektyvumo, tačiau kompiuterizavimo procese pasitaiko kliūčių.

Kvalifikacijos trūkumas yra viena populiariausių problemų, kodėl dauguma organizacijų neturi dokumentų valdymo sistemos ar nesinaudoja kitomis technologijomis, palengvinančiomis kasdieninį biuro darbą.

Pašalinus šiuos trūkumus būtų reali dokumentų valdymo sistemų nauda teikiama organizacijai.

Elektroninis dokumentas derinamas, tvirtinamas ir pasirašomas kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Taigi, pagal dokumentų apskaitos bendrines taisykles svarbiausi punktai.

Įmonės registų sąrašas pateiktas 1 priede.

Analizuojama įmonė UAB “Judex spauda” archyvuoja savo veiklos dokumentus, tam specialiai pritaikytoje patalpoje, atitinkančios visus reikalavimus.

pateikite organizacijos dokumentacijos planą, kuriame būtų ne mažiau kaip 15 bylų (parenkite naują, jei dokumentacijos plano institucijoje nėra/ ištaisykite klaidas, jei institucijos dokumentacijos planas neatitinka reikalavimų)

Informacijos klientams teikimas prekybos centre bei telefonu, spec. užsakymų administravimas, transporto važtaraščiai, lizingo sutarčių sudarymas, garantijos pratęsimas, pirkinių draudimas, prekių kainų atnaujinimas, spauzdinimas, sąskaitų faktūrų rašymas, darbas kasos aparatu, darbas su Rivilės programa.

Bendravimas su įmonės klientais telefonu, užsakymų priėmimas bei produkcijos kiekio sutikrinimas parduotuvėse, į kurias įmonė tiekia savo gaminius

Puikūs bendravimo gebėjimai , komunikabilumas. Lengvai prisitaikau daugiakultūrėje aplinkoje (6 metus dirbau Airijoje - tai sustiprino mano anglų kalbos įgūdžius)

P a v e d u metinę inventorizaciją atlikti šios sudėties komisijai:

pirmininkas – Algis Balčiūnas, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

leidžiu jam papildomai dirbti vadybininku nuo 2015.01.02, mokant jam 350 eurų darbo užmokestį.

Dėkojame už Jūsų bendrovės atliekamų paslaugų katalogus. Manome, kad siūlomų paslaugų kainos mums tinka, dėl to galėtume sėkmingai bendradarbiauti.

Komisijos pirmininkas –Algis Balčiūnas, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams.

Nariai: Saulius Sakalauskas, vadybininkas, IlonaVaitkienė, buhalterė.

Dalyvauja sandėlio vedėja Gita Sakalauskienė.

Blankų trūkumas – 2 pakuotės.

2 egz. – Gitai Sakalauskienei.

Po truputį keičiasi požiūris į dokumentų valdymą, pagal vakarietiškąją sampratą šis procesas - tai informacijos vadybos sritis. Atsižvelgiant į popierinių dokumentų parengimo sąnaudas, galima teigti, jog tai nėra ekonomiškai naudinga ir efektyvi dokumentų valdymo veikla. Įmonei reikia atnaujinti visos sistemos darbą naujais moduliais, norint sutaupyti ir laiką ir sąnaudas.

  • Raštvedyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 81 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (5012 žodžiai)
  • Milda
  • Dokumentų valdymo savarankiškas darbas projektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Dokumentų valdymo savarankiškas darbas projektas. (2016 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymo-savarankiskas-darbas-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 08:13
×