Dora lyderystė


Aleksandras havardas. dora lyderystė. Apie knygos autorių. Kas yra lyderystė? Sumanūs lyderiai žino savo trūkumus ir suburia komandą. Savybės, kurių tikimasi iš naujų specialistų ir aukštesnių vadovų. Knygą sudaro keturios dalys. Lyderystės kelionė ir trys su puse lyderystės P. Profesionalumas. Privalomos asmeninės ir profesinės vertybės. Vertybių kūrimas visai organizacijai. Įtaka žmonėms. Lyderystės mokymosi menas. Išmanyti išlikimo versle etiketą. Lyderiai ir menas būti nuolat sėkmingam. Pasirengimas sėkmingos permainoms.


Knygos autorius skaitytojams turi gerą žinią, kad norėdami būti lyderiais neprivalome būti tobuli. Turime prisitaikyti prie konkrečios situacijos. Šioje knygoje kalbama apie tai kaip tapti veiksmingu, o ne tobulu lyderiu. Skaitytojams siunčiama ir daugiau gerų žinių: Kiekvienas gali būti lyderiu (lyderiai gali skirtis tipais ir stiliais,sėkmės receptais); Kiekvienas gali pakreipti įvykius sau naudinga linkme (keletą dalykų visi lyderiai daro gerai ir tai daro sėkmę labiau tikėtina); Galima išmokti būti lyderiu (neprivalote būti kuonors kitu – neprivalote taptiNapoleonu. Tiesiog turite būti geriausias, būdamas savimi). Knygoje nėra lyderystės teorijos, joje pateikiama įvairių organizacijų skirtingų lygių lyderių sukaupta patirtis.

Lyderystės pamatas. Lyderystės praktika. Lyderystės įgūdžių tobulinimas. Lyderystės kelionė.

Sąžiningumas (atvirai kalbėti apie darbo atlikimo problemas, dalytis informacija, pripažinti klaidas). Kuklumas (privalo turėti stiprią savimonę, privalo suvokti savo silpnąsias puses ir padarytas klaidas).

Tam tikri elementarūs etiketo reikalavimai, kurių nepaisoma: Punktualumas; Dėmesys; Mandagumas; Gyvas reagavimas; Asmeninis dėmesys.

  • Lyderystė Skaidrės
  • MS PowerPoint 1971 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (859 žodžiai)
  • Nijolė
  • Dora lyderystė
    10 - 7 balsai (-ų)
Dora lyderystė. (2016 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/dora-lyderyste.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:07
×