Dostojevskis pastraipa


Raskolnikovo poziuris i zmogu. Fiodoras dostojevskis nusikaltimas ir bausme. koks raskolnikovo poziuris i zmogu?. Dostojevskis nusikaltimas ir bausme skaidres. Viena mintis gali pakeisti visa gyvenima dostojevskis. Raskonikovo poziuris i nuzudima. Roskolnikovo poziuris i zmogu. Kuo roskolnikovas panasus i romantika. Raskolnikovo poziuris i gyvenima. Rasinys raskolnikovo poziuris i zmogu. Dostojevskis rasinys.

Lietuvių namų darbas. Viena mintis gali pakeisti visą likusį gyvenimą. Svajodami nesusimąstome, jog galbūt tai yra pirmieji žingsniai, padėsiantys išsipildyti troškimams. Staiga atėjusi idėja gali mus užvaldyti ir vesti prie tikslo, dažnai atrodančio pernelyg tolimo ir nepasiekiamo. Literatūroje galima rasti kūrinių sužavėjusių pasaulio skaitytojus veikėjais, kurie gynė savo įsitikinimus ir bet kokia kaina mėgino įgyvendinti savo svajones, net nusižengdami žmogiškosioms moralės normoms. Vienas labiausiai sukrečiančių romanų yra genialaus rusų rašytojo Fiodoro Dostojevskio „Nusikaltimas ir bausmė”. Šiame vos per mėnesį sukurtame romane aprašyta pagrindinio veikėjo Raskolnikovo didžiausia gyvenimo klaida. Nužudęs dvi moteris, jis vėliau gailisi, tačiau jam gaila tik savęs, kad nesugebėjo išlikti stiprus.

Dostojevskis pastraipa. (2013 m. Lapkričio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/dostojevskis-pastraipa.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 13:31