Drabužiai moterims parduotuvė "Buk stilinga" verslo planas


Verslo verslo planas.

Drabužiai moterims parduotuvė "Buk stilinga" verslo planas.


UAB „Būk stilinga“ įkurta 2000 metais sausio 15 dieną, Mažeikiuose, Naftininkų g. 4, daugiaaukščio pastato pirmame aukšte. Nupirktos patalpos buvo atnaujintos ir pritaikytos prekybai. Tai ribotos civilinės atsakomybės juridinio statuso įmonė. UAB „Būk stilinga“ įkūrėja Jolanta Augutienė, kuri yra šios įmonės savininkė ir direktorė. Jai priklauso visos įmonės akcijos. Įmonėje dirba dvi pardavėjos. Buhalterinę apskaitą tvarko pati savininkė, nes turi apskaitininkės išsilavinimą.

Ši įmonė prekiauja rūbais, kurie skirti moterims ieškančioms išskirtinumo. Įmonės asortimente galima rasti suknelių, sijonų, kelnių, tunikų. Asortimentas nuolat atnaujinamas, atsižvelgiant į klienčių poreikius.

Per savo verslo gyvavimo metus UAB „Būk stilinga“ įsitvirtino rinkoje. Įmonė prekes užsako iš patikimų gamintojų. Tiekimo sutartys sudarytos su lietuvių, latvių ir estų siūvimo įmonėmis. Tai patikimos ir gerą reputaciją turinčios įmonės. Kadangi prekės gaunamos tiesiai iš gamintojų, tai pirkėjams galima pasiūlyti prekes, atitinkančias kainos ir kokybės santykį.

UAB „Būk stilinga“ savo veiklą vykdo aštrios konkurencijos sąlygomis. Tai ne vienintelė įmonė, kuri siūlo panašaus pobūdžio prekes. Moteriškų rūbų galima įsigyti prekybos centruose „Norfa“, „Maxima“, turguje bei nedidelėse parduotuvėse esančiose Naftininkų ir Žemaitijos gatvėse.

Esant tokioms konkrecijos sąlygomis įmonė „Būk stilinga“ turi siūlyti išskirtines prekes. Lojaliomis įmonės klientėmis tapo moterys ieškančios išskirtinumo. Šioms pirkėjoms labai svarbi prekės kokybė. Įmonės vartotojas – tai vidutines ir aukštesnes pajamas disponuojančios klientės, norinčios atrodyti gražiai, turinčios savo stilių.

UAB „Būk stilinga“ misija – būti žinoma ir klientų lūkesčius pateisinanti įmonė.

Šiems tikslams pasiekti įmonė ieško racionalių sprendimų.

UAB „Būk stilinga“ norėdama išlikti konkurencinga ir didinti pardavimo apimtis, turėtų peržvelgi savo veiklos istoriją. Per savo veiklos metus UAB „Būk stilinga“ užsirekomendavo kaip aukštos kokybės moteriškus rūbus parduodanti įmonė. Jos asortimentą ir siūlomas prekes pamėgo išskirtinio stiliaus ieškančios moterys. Pastebėta, kad vis daugiau moterų, pirkdamos rūbą pagalvoja ir apie papildomas detales, kurios tiktų ir derėtų prie išsirinkto gaminio.

 • Verslas Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Asta
 • 12 puslapių (1546 žodžiai)
 • Mokykla
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 25 KB
 • Drabužiai moterims parduotuvė "Buk stilinga" verslo planas
  10 - 2 balsai (-ų)
Drabužiai moterims parduotuvė "Buk stilinga" verslo planas. (2016 m. Balandžio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/drabuziai-moterims-parduotuve-buk-stilinga-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 20:09