Drabužių gamyba verslo planas


Siūloma paslauga. Įmonės aprašymas, steigėjų apibūdinimas. Įmonės rekvizitai. Rinkos analizė. Konkurentų analizė. Partnerių analizė. Vartotojų analizė. Marketingas, 4p komplekso analizė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Produktas. Paslaugų organizavimas. Paslaugos vykdymo proceso apibūdinimas. Reikalingo turto įvertinimas. Buveinės analizė. Įmonės valdymas. Rizika. Stiprybių analizė. Silpnybių analizė. Galimybių analizė. Grėsmių analizė. Įmonės finansai. Prekių savikaina. Kainos nustatymas. Santrauka.


Visi pasiūti drabužiai atitinka ES kokybės standartus. Drabužių gamybos procese naudojami tik specialūs audiniai naudojami darbo rūbams gaminti. „Siuvlita“ naudoja aukštos kokybės audinius ir modernią siuvimo technologiją. Šiuolaikiai rūbai privalo neblukti, būti tvirti ir ilgaamžiški. Bet kartu patogūs, estetiški ir atitikti saugumo ir sveikatos reikalavimus. Todėl drbužių gamyba reikia patikėti profesionalams, kurie naudoja reikiamus audinius specifiniams rūbams.

Įmonė siūlo ir kitokio tipo aprangą. Galima pasirinkti iš keleto rūšių: akademinės uniformos; viešbučių ir medicinos apranga, maisto gamybos ir restoranų uniformos, remonto ir priežiūros apranga, apsaugos ir baseinų priežiūros uniformos.

Galima pasirinkti norimą uniformos išvaizdą, nurodyti kokioje vietoje bus įmonės logotipas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymu ir įmonių registru, įregistruota uždaroji akcinė bendrovė „Siuvlita“ Vilniaus miesto savivaldybėje, registro skyriuje 2016m rugsėjo 21 dieną. Įmonė savo veiklą pradėjo 2016m. lapkričio 26 dieną.

Vykdant užsakymus įmonės klientus konsultuos kvalifikuoti dizaineriai turintys didelę patirtį drabužių siuvimo srityje. Įmonė „Siuvlita“ bus įsikūrusi nuomojamose patalpose, Vilniuje, Kirtimų mikrorajone. Bendras patalpų plotas 200m². Patalpos yra pirmame aukšte. Prie įmonės ofiso yra geras privažiavimas, automobilių stovėjimo aikštelė.

Įmonės ofise yra kabinetas, kuriame galima pasikonsultuoti su dizaineriu, kuris padės išsirinkti uniformos dizainą. Kita patalpa skirta medžiagoms ir pagamintai produkcijai saugoti. Dar viena patalpa skirta drabužių siuvimui. Taip pat yra du kabinetai skirti administracijai.

Paskaičiuota, kad šiam verslui apytiksliai reikės 50000 Eur. Naudojamas tik nuosavas kapitalas.

Įmonėje bus parduodamos iš aukštos kokybės medžagų pasiūtos įvairaus tipo uniformos.

Pagrindinis įmonės „Siuvlita“ konkurentas - įmonė siūnanti aukštos kokybės darbo rūbis ir uniformas „SewingWorks“ įsikūrusi Vilniuje Kauno g. 32.

Kadangi Vilniuje dauguma siuvimo įmonių užsiima mokyklinių uniformų siuvimu tokiai įmonei nebus labai sunku įeiti į rinką. Didžiausias konkurentas yra „SewingWorks“, kuri siūlo tokias pašias paslaugas kaip ir UAB „Siuvlita“. Įmonės „SewingWorks“ privalumas yra didesnė patirtis ir gan stiprus įsitvirtinimas rinkoje. Ši įmonė jau yra įgijusi klientų pasitikėjimą ir turi lojalių klientų, kurie net atsidarius kitoms panašioms įmonės greičiasiai rinksis jau patikrinto tiekėjo prekes.

Tiriant rinką buvo atlikta partnerių analizė. Uniformoms siūti reikia rasti medžiagų tiekėjus. Palyginus lietuviškų ir lenkiškų siūlomų medžiagų kainas ir kokybes, padaryta išvada, kad labiau apsimoka medžiagas pirkti iš lenkiškų įmonių, kadangi jie siūlo geros kokybės pigesnes medžiagas, taip pat lenkiškose įmonėse yra didesnis pasirinkimas. Kaip pagrindinį medžiagų tiekėją įmonės „Siuvlita“ uniformoms pasirinkta lenkiška įmonė „DARPOL“. Įmonė „Siuvlita“ daugiausia orientuosis į geležinkelyje dirbančių žmonių uniformas, todėl jos turėtų būti gaminamos iš patvarios medžiagos. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad žiemos sezonui reikėtų šitesnių uniformų, o vasaros sezonui labiau pralaidesnių orui darbinių rūbų.

Siūlus ir kitas reikmes uniformoms siūti įmonė „Siuvlita“ pirks iš UAB „Danspin“. Ši įmonė įvertinta 8-iais iš 10-ies balų.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 149 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2876 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jovita
  • Drabužių gamyba verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Drabužių gamyba verslo planas. (2017 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/drabuziu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 19:59
×