Drabužių pardavinėjimo verslo planas


Įvadas. IĮ „Mada Tau“ salono aprašymas. Investicijų į ilgalaikį ir trumpalaikį turtą poreikis. Planuojamos gaunamos pajamos prognozavimas. Pastoviųjų ir kintamųjų išlaidų prognozė. Prognozinė pelno ( nuostolio ) ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Vidutinė svertinė kapitalo kaina. Grynosios dabartinės vertės ir jos jautrumo analizės skaičiavimas. Paskolos grąžinimo grafikas. Išvados.


Drabužiai sudaro gana svarbią dalį mūsų gyvenime, ypatingai moterims. Nuo seno žmonės domėjosi besikeičiančiomis madomis bei kurdavo drabužius Šiuolaikiniai žmonės tampa vis labiau inoringesni drabužių madoms bei atsirandančioms naujovėms mados pasaulyje. Todėl verslas drabužių sferoje yra labai dinamiškas bei pelningas

Savo verslo idėją – mada tau – įkursiu kaip individualią įmonę. Ją pasirinkau, nes yra paprasta steigimo procedūra ir užtenka vieno fizinio asmens, kuriuo būsiu aš ir dirbsiu pamainomis kartu su samdyta pardavėja. Jeigu verslas seksis, galima bus atidaryti daugiau parduotuvių bei plėsti drabužių asortinemtą.

Darbo pobūdis. Drabužių pardavinėjimas. Savo drabužių parduotuvėje pradžiai pardavinėsiu tik moteriškus drabužius.

Darbo laikas. IĮ „Mada Tau“ parduotuvėje dirbs mano samdoma pardavėja nuo pirmadienio iki penktadienio valandomis 10-18h. Pietų pertrauka nuo 12 iki 13 valandos. Aš pati savo parduotuvėje dirbsiu savaitgaliais valandomis 11-18h.

Pagarba klientui – maloniai pasitikti ir suteikti visą reikiamą informaciją savo klientėms.

Strateginis tikslas. Būti daugiausia pardavimų vykdančia drabužių parduotuve visoje Kauno „Urmo“ bazėje.

Savo verslo idėjai įgyvendinti aš investuoju savo lėšų 2504 Eurų ir skolinuosi dar 3756 Eurų iš banko, kad galėčiau pradėti savo nuosavą veiklą atidarydamas Individualią įmonę. Man reikės įvairaus ilgalaikio ir trumpalaikio turto savo įmonės veiklai plėtoti.

Iš pateiktų duomenų matome, jog pirmą mėnesį įmonė uždirbs 213600eur ir galime numatyti, jog įmonės pelnas po truputi kas metais didės.

Atidarant „Mada Tau“ drabužių parduotuvę, reikia investuoti nemažai pinigų. Pirmaisiais metais nusipirksime ilgalaikes darbui reikalingas priemones ir jas naudosime kol bus tinkamos darbui.Sugedus ar sulūžus priemonei-taisysime arba pakeisime ja nauja priemone.

Iš šių duomenų matome, kad pirmaisiais investavimo metais pastovios išlaidos sudaro 3150eur, o kintamos išlaidos nuo 66201 iki 1250 Eurų turėtų mažėti.

Iš pateiktų duomenų matome, jog įmonė įgaus grynojo pelno 250907eur.

Norint apskaičiuoti vidutinę svertinę kapitalo kainą, reikia rasti skolinto kapitalo dalį L:

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1777 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintaute
  • Drabužių pardavinėjimo verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Drabužių pardavinėjimo verslo planas . (2017 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/drabuziu-pardavinejimo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 19 d. 12:01
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema