Drabužių parduotuvė "Mados linija" verslo planas


Verslo verslo planas.

Verslo planas. Lentelių sąrašas. Santrauka. Įmonės aprašymas. Bendra informacija. Komercinė ūkinė veikla. Verslo raida. Finansinė būklė. Produktai ir paslaugos. Paslaugos. Tiekėjai ir logistika. Transportas. Tiekėjai. Patalpos ir įrenginiai. Valdymas ir personalas. Valdymas. Personalas. Rinka. verslo rizika. Rinkos apžvalga. Verslo rizika. Kainodara. Lėšų poreikis ir panaudojimas. Vieno mėnesio ataskaita. Išvados. Literatūra.


Parduotuvė ,, Mados linija “ – individuali įmonė, veiklos pobūdis – prekyba. Įmonė savo veiklą planuoja pradėti 2015-08-01d.. Buveinė – Dariaus ir Girėno g. Radviliškio mieste, patalpos nuomojamos . Įmonė bus steigiama pasitelkiant programas: Verslo pradžios krepšelis, Verslo Angelai, INVEGA. Jei iš šių fondų nebus gauta parama, įmonė bus steigiama savo lėšomis arba bus paimta paskola iš banko, o jos steigimo terminas užsitęs dar metus iki 2016-08-01d. Įmonės nuosavybės teise priklauso fiziniam asmeniui – Vardas Pavardė. Pradėti savo verslą lėmė noras save realizuoti ir būti nepriklausomai.

Šiai įmonei įkurti reikės 12 500 eurų, kurie bus pasiskolinti iš banko. Šie pinigai bus panaudoti patalpų nuomai, jų įrengimui, darbuotojų atlyginimams, prekių asortimentui. Veiklos pradžioje daug pinigų bus skiriama rėmimui, siekiant išpopuliarinti parduotuvės vardą bei perimti dalį konkurentų klientų. Bus naudojama „greito įsiskverbimo“ marketingo strategija. „Mados linija“ bus įkurta strategiškai geroje vietoje miesto centre. Tai patogi vieta, nes galima efektyvinti reklamą, atkreipiant didesnį klientų dėmesį, nes pasirinkta S.Dariaus ir S. Girėno gatvė viena iš pagrindinių, yra judri.

Per 2 metus užimti 40% rinkos dalies tarp tiesioginių konkurentų ir 0,01% - tarp netiesioginių konkurentų.

Vaiklos pradžioje 10% pajamų skirti agresyviam rėmimui.

Pasiekti veiklos atsipirkimo tašką per 3 metus.

Per pirmuosius metus atidaryti elektroninę parduotuvę.

Vartotojus pritrauksime jaukiu ir patraukliu interjeru, madingais rūbais, aukštos kokybės aptarnavimu, neaukštomis ir lanksčiomis kainomis. Parduotuvėje ,,Mados linija‘‘ pasiūlysime įprastų vyrų ir moterų drabužių. Ištyrę rinką, nustatėme, kad pas mus lankysis įvairaus amžiaus vartotojai, kurių pajamos mažos, vidutinės ir didelės.

Konkurentų, kurie siūlytų tokias prekes yra, tačiau dar galima varžytis ir pasiūlyti klientams tai ko kiti nesuteikia. Parduotuvė įsikūrusi geroje vietoje: atokiau nuo tokio pobūdžio parduotuvių. Prekes sakysimės iš interneto, joms bus gautas leidimas. Taip pat prekių bus galima važiuoti parsivežti iš Gariūnų turgaus ir Lenkijos.

Įmonėje dirbs du darbuotojai (be savininkės), kurie bus atrenkami bendraujant ,,akis į akį‘‘ su savininke. Tikimės suburti gerą komandą. Pirmais metais darbuotojų atlyginimai bus nuo 310 Eur. Kai įmonės veikla stabilizuosis, atlyginimai bus didinami. Taip pat bus priimam daugiau darbuotojų.Įmonės veiklai reikalingą įrangą pirksime padėvėtą arba naują. Įrangai planuojama išleisti 3186€.

Ketinu įkurti individualią įmonę pavadinimu - ,,Mados linija’’ kuri man neštu pelno, o žmonėms prekių kainos ,,nesikandžiotų’’. Įmonės veiklą prekiauti madingais ir prieinamą kainą turinčiais rūbais, paskatino vis dažnesni skundai jog žmonės negali sau leisti įsigyti gražių, madingų rūbų už jiems prieinamą kainą. Įkūrimas įvyks 2016-08-01 arba po metų 2017-08-01. Įmonės kodas – 123 456 789. Buveinė – Dariaus ir Girėno g. Radviliškio mieste. Tel.+37062441788.

Nuolatinė savarankiška savo rizika plėtojanti, asmens veikla siekiant pelno, susijusi su daiktų pirkimu-pardavimu ir paslaugų teikimu kitiems asmenims už atlyginimą.

Savo parduotuvėje teiksiu paslaugas. Parduotuvės prekių asortimentui, aš pasirinkau tokias prekes, kurios turi didelę paklausą ir tai turi užtikrinti mano pajamas ir pelną. Taigi aš prekiausiu vyriškomis bei moteriškomis džinsinėmis kelnėmis, šortais, marškiniais, sijonais, palaidinėmis megztiniais, švarkeliais, suknelėmis ir daugeliu kitų rubų, bei aksesuarais: papuošalais rankinėm pirštinėm kepurėm ir piniginėm, siūlomos prekė bus įvairių modelių, spalvų, dydžių. Nemažą dalį pinigų žmonės skiria apsirengimui. Jie nori ne tik atrodyti gražiai, jaustis patogiai, bet ir būti šiuolaikiškais. Todėl aš savo klientams siūlysiu gražias, patogias prekes, kurios neapviltų nei vieno pirkėjo. Sau tinkamus drabužius galės išsirinkti ne tik paaugliai, bet ir vidutinio amžiaus pirkėjai. Visuomet atsižvelgiu į klientų pageidavimus, pretenzijas bei norus. Prekes, kurios bus be paklausos, parduosiu su nuolaida, o asortimentą papildysiu naujomis, turinčiomis paklausą prekėmis.

 • Verslas Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Arme
 • 26 puslapiai (3401 žodis)
 • Universitetas
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 79 KB
 • Drabužių parduotuvė "Mados linija" verslo planas
  10 - 9 balsai (-ų)
Drabužių parduotuvė "Mados linija" verslo planas. (2016 m. Gegužės 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/drabuziu-parduotuve-mados-linija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:52