Drabužių parduotuvė nėščioms mamoms verslo planas


Verslo planas suknelių nuoma. Parduotuvės neščiosioms. Nesciuju rubu siuvykla. Parduotuves nescioms. Drabuziu parduotuves mazeikiuose. Drabuziu parduotuves verslo planas. Kur rasti mazeikiuose drabuziu nestukems. Parduotuves mamoms. Nesciosioms rubu parduotuves klaipedoje. Rubu parduotuve nesciosioms mazeikiai.

Santrauka.Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai. Prekės aprašymas.Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Asortimento strategija. Kainos strategija. Paskirstymo strategija. Rėmimo strategija. Veikla. Vietos analizė. Tiekėjai.Įrengimai. Vadybos skyrius. Organizacinė valdymo struktūra. Personalas.Finansinis skyrius. Literatūros sąrašas.

Visais laikais moterys gimdė vaikus. Neštumo metu keičiasi moters kūnas. Padidėjęs pilvukas, suapvalėjusios formos priverčia keisti savo turimus drabužius į naujus. Taigi mano kuriama parduotuvė būtent ir patenkins šių moterų poreikius. Tai - rūbų parduotuvė skirta būsimoms mamytėms. Todėl parduotuvėje parduodamų prekių išskirtinės savybės yra visapusiškai patenkinti klienčių poreikius, kad nėštumo mėnesiais jos taip pat galėtų jaustis patogiai ir atrodyti gražiai. Prekių asortimentas yra gan platus, todėl atitiks kiekvienos moters poreikius. Moteris jausis patogiai mūvėdama ne tik sportinį kostiumą, bet taip pat ir elegantišką kostiumėlį. Parduotuvėje bus prekiaujama rūbais, kurių asortimentas yra gan platus. Asortimentas susideda iš viršutinių ir apatinių rūbų. Drabužiai bus įvairių dydžių, todėl galėsiu patenkinti net išrankiausios klientės poreikius.

Mano kuriama parduotuvė bus įsikūrusi Mažeikių mieste, Žemaitijos gatvėje, prekybos centre „Eifelis“. Patalpos yra erdvios, su tinkamu apšvietimu, jaukios. Taigi ši vieta yra tinkama tokio tipo parduotuvei. Kitas teigiamas veiksnys, kad šalia tokių parduotuvių nėra. Parduotuvė bus įkurta tokiame prekybos centre, kuriame lankosi pakankamai daug moterų iš Mažeikių, Skuodo bei iš Latvijos, nes Mažeikių miestas yra šalia Latvijos sienos. Taigi būsimų klienčių tikrai galima tikėtis.

Savininkas, kuris taip pat bus ir šios įmonės direktorius į verslą investuoja dalį savų lėšų, kurios sudaro 14000 Lt., kitas reikiamas lėšas tikimasi gauti iš banko, tai sudarytų 50000 Lt. Už šias gautas lėšas bus sumokamas patalpų nuomos mokestis, kuris 3 mėn. yra numatytas 3000 Lt.

Parduotuvėje dirbs savininkė - direktorė, buhalterė ir dvi pardavėjos - konsultantės. Darbuotojus rinksiuos atsakingai, kad būtų su reikiama kvalifikacija, atsakingi, komunikabilūs, profesionalūs, išmanantys madas, lankstūs, priimantys naujoves bei kūrybingi, nes nuo kolektyvo ir kartu nuo kiekvieno atskiro darbuotojo priklauso visos įmonės sėkmė, o ypač įėjimas į rinką. Sukūrusi gerą komandą aš turėčiau be sunkesnių kliūčių įgyvendinti savo planus.

Parduotuvėje prekių kainos bus vidutinio lygio, todėl tikimasi didelio klientų susidomėjimo. Iš pardavimų tikimasi pirmais metais gauti 387940 Lt. Pardavimų apimtys kasmet tikimasi didinti, todėl pelno suma taip pat turės didėti. Kaip jau minėjau iš banko bus imamas kreditas 50 000 Lt. Ši suma bus gražinama per trejus metus su 6% palūkanomis.

  • Microsoft Word 378 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (3784 žodžiai)
  • Kolegija
  • Judita
  • Drabužių parduotuvė nėščioms mamoms verslo planas
    8.5 - 4 balsai (-ų)
Drabužių parduotuvė nėščioms mamoms verslo planas. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/drabuziu-parduotuve-nescioms-mamoms-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 15:15
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo