Drabužių pasaulis verslo planas


Techninė užduotis. Verslo plano santrauka. Verslosrities aprašymas. Uab ,,Drabužių pasaulis“ charakteristika. Uab ,,Drabužių pasaulis“ verslo idėja. Uab ,,Drabužių pasaulis“ verslo tikslai, galimybės. Uab ,,Drabužių pasaulis“ įmonės vieta. Uab ,, Drabužių pasaulis“ konkurencijos analizė. Uab ,,Drabužių pasaulis“ gamyba,patalpos. Uab ,,Drabužių pasaulis“ tiekėjų analizė. Uab ,,Drabužių pasaulis“ atsargos. Uab ,,Drabužių pasaulis“ veiklos organizavimas. Uab ,,Drabužių pasaulis“ pirkėjų aptarnavimas. Marketingas. Uab ,,Drabužių pasaulis“ makroaplinka. Uab ,,Drabužių pasaulis“ mikroaplinka. Uab ,,drabužių pasaulis“ valdymas ir darbuotojai. Uab ,,Drabužių pasaulis“ valdymo organizacijos struktūra. Uab ,,Drabužių pasaulis“ darbo procesų valdymas. Uab ,,Drabužių pasaulis“ personalas. Uab ,,drabužių pasaulis“ rizikos veiksniai. Uab, ,Drabužių pasaulis“ rizikos analizė. Finansavimas. Uab, ,Drabužių pasaulis“ kaina. Uab ,,Drabužių pasaulis“ reikalingi ištekliai veiklai pradėti. Uab ,,Drabužių pasaulis“ mėnesiui. Išvados.


Verslas, vadyba, mažmeninė prekyba / prekybos įmonių vadybininko padėjėjas, kodas 330034722/ vadybos pagrindai / verslo plano rengimas.

Planuoti, organizuoti ir įgyvendinti kuriamo produkto procesų etapus, saugiai ir tinkamai naudoti darbo priemones ir įrangą, pagrįsti sukurto produkto ekonominę naudą / naudą aplinkai ir žmogui.

BD idėjos pagrindimas, analogų parinkimas, pateikimas ir jų analizė. Informacijos paieška. Aprašo projektavimo dalies rašymas.

BD tinkamų medžiagų ir priemonių parinkimas, jų tinkamumas ir dermė idėjai įgyvendinti. Parinktų medžiagų ir priemonių tinkamumo pagrindimas apraše

BD produkto procesų etapų planavimo ypatumai, saugus ir tinkamas darbo priemonių ir įrangos naudojimas. Aprašo planavimo dalies rašymas.

BD produkto procesų organizavimo ir įgyvendinimo ypatumai. Organizavimo ir įgyvendinimo procesų pateikimas apraše, grėsmių numatymas.

BD sukurto produkto ekonominės naudos skaičiavimas / naudos žmogui ir aplinkai pagrindimas ir pateikimas apraše.

BD aprašo galutinis apipavidalinimas. Aprašo išvadų ir santraukos rašymas bei kitų dalių koregavimas.

BD pristatymo rengimas, pateikimo formos aptarimas.

Priskaityta premija paskirstoma proporcingai vienam uždirbtam eurui.

1. Paklausa (Miesto centre kiekvieną dieną lankosi labai daug žmonių ir pamatę naują parduotuvę, tikrai susidomės ir užeis);

5. Kiti veiksniai. Prekybos įmonės vieta yra labai svarbus veiksnys pasirenkant parduotuvę.

Pagrindiniai mūsų parduotuvės konkurentai yra prekybos tinklas: Maxima, IKI, Norfa, taip pat drabužių parduotuvės ,,Drabužių pasaulis“ prekybos centre, turgus, parduotuvė ,,Džinsų centras“, bei moteriškų rūbų parduotuvė netoli turgaus. Jie yra labai stiprūs konkurentai, juk kaip mes žinome, jie jau senai rinkoje. Taip pat pirkėjams siūlo mažą kainą, vienos įmonės už kokybišką produkciją kitos kokybiškumu nepasižymi. Dažniausiai pirkėjai nori nusipirkti jiems reikiamų prekių už mažiausią kainą, daugelis neatsižvelgia į jiems siūlomą produkcijos kokybę, jiems svarbiausia maža kaina. Todėl mes stengsimės įrodyti, kad mūsų drabužiai yra kokybiški už atitinkamą kainą. Mūsų konkurentų prekės yra labai panašios, tačiau mūsų parduotuvė klientus vilios retu ir skoningu interjeru, įspūdingomis vitrinomis bei gausiu asortimentu madingų ir išskirtinių drabužių. Šiais laikais tiesiog būtina domėtis konkurentų veikla, nes nuo jų veiksmų iš dalies priklauso kitos įmonės verslo sėkmės.

1. užtikrinti nepertraukiamą gamybos aprūpinimą reikiamomis medžiagomis ir žaliavomis;

Ekonominiai veiksniai. UAB „Drabužių pasaulis“ veiklai reikšminga bendrojo vidaus produkto (BVP) didėjimo dinamika, jos struktūriniai poslinkiai, cikliškumas. Infliacija daro tiesioginę įtaką kiekvienos įmonės veiklai. Infliacijos metu vyksta santykinis įmonės išteklių vertės mažėjimas, mažėja pinigų vertė, mažėja savikaina ir didėja pelnas. Todėl didėja pelno mokesčio sąnaudos ir mažėja įmonės pajamos. Situacija darbo rinkoje, bendras nedarbo lygis, jo struktūra labai svarbi įmonei. Investicijų „klimatas“ reikšmingas įmonių planų įgyvendinimui. Nuo to, kaip UAB „Drabužių pasaulis“ pristatys vartotojams savo verslą, jo esamą perspektyvą, parengs verslo planą, priklausys, ar ji galės pritraukti lėšų.

Politiniai ir teisiniai veiksniai. UAB „Drabužių pasaulis“ veikla yra susijusi su valstybės reguliavimo funkcijomis ir turi laikytis priimtų įstatymų, sekti jų pasikeitimus, nes už jų pažeidimus yra taikomos didelės baudos, kurios gali sužlugdyti net ir stambią įmonę. UAB „Drabužių pasaulis“ vadovautis individualios įmonės veiklą reglamentuojančiais atitinkamais įstatymais ir su daugeliu kitų įstatymų:

Tačiau tokia struktūra turi ir keletą trūkumu:

sutrikdžius įprastą operacijų ir darbo eigą, iškyla rimtų koordinavimo problemų.

4.3 UAB ,,Drabužių pasaulis“ personalas

Darbuotojų reikalavimai: Pardavėjai ir vedėjai.

Vairuotojas. Išsilavinimas: : vidurinis/aukštasis/aukštasis neuniversitetinis, vairuotojo teisės (B arba C kategorija).

5.1UAB,,Drabužių pasaulis“ rizikos analizė

• vartotojų požiūrio ir vartojimo pasikeitimas (nebeskirti tiek pinigų rūbams)

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (6289 žodžiai)
  • Mokykla
  • Asta
  • Drabužių pasaulis verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Drabužių pasaulis verslo planas. (2016 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/drabuziu-pasaulis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 14:01
×