Drabužių siūvimas verslo planas


Ekonomikos verslo planas siuvimo drabuziu. Siuvimas ar siūvimas. Verslo planas drabužių siuvimo. Verslo planas siuvimas. Siuvykla verslo planas kursinis. Drabuziu verslo planas. Drabuziu siuvimas ir pardavimas i uzsieni. Uab miegutis. Aneta lisovska. Aneta lisovska vilniuje.

Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Lūžio taškas. Literatūra. Priedas.

UAB „Miegutis“ atsižvelgdama į kintančius visuomenės poreikius ir vis didesnį dėmesį skiriant kokybiškiems gaminiams, pasirinko gaminti kokybiškus bei populiarius naktinius ir chalatus.

Pagrindiniai įmonės tikslai yra:

1.Sėkmingai įsitvirtinti rinkoje.

2.Patenkinti vartotojų poreikius.

3.Plėsti klientų ratą, pasitelkiant įvairias rėmimo priemones.

4.Tapti stipriais konkurentais.

5.Sėkmingai ir pelningai dirbti kintančiomis rinkos sąlygomis.

UAB „Miegutis“ planuoja gaminti dviejų rūšių gaminius: naktinius ir chalatus moterims. Gaminiai pasižymės itin aukšta kokybe, nes bus gaminami tik iš natūralaus šilko ir bambuko pluošto audinių.

Įmonėje bus priimami 6 darbuotojai, iš kurių 3 pagrindiniai gamybos darbuotojai, 1 valytoja ir 2 administracijos darbuotojai (direktorius ir buhalterė). Direktorius bus atsakingas už pagamintą produkciją gamybos proceso metu bei įmonėje gaminamų gaminių kokybės kontrolę. Buhalterė ves visą įmonės apskaitą, tvarkys pirminius dokumentus, suves visas ūkines operacijas į apskaitos programą, atliks darbo užmokesčio skaičiavimus bei atsiskaitys kontroliuojančioms įstaigoms. Pagrindiniai darbuotojai atlieka sukirpimo, susiuvimo, lyginimo bei pakavimo darbus. Valytoja atsakinga už patalpų priežiūrą.

Lyginant su konkurentų firmomis UAB „Miegutis“ stengsis pasiūlyti aukščiausios kokybės, lengvo audinio, švelniai priglundančius prie kūno, šilkinius naktinius bei drėgmę sugeriančius, šilumą išlaikančius ir odai leidžiančius kvėpuoti, bambuko pluošto audinio chalatus už optimalią kainą.

Ateityje įmonė neapsiribos vien gaminiais moterims, planuojama pradėti gaminti vyrams ir vaikams, taip pat užimti tam tikrą rinkos dalį ir užsienyje.

UAB „Orchidėja“ steigėjai yra keturios akcininkės (Jolita Burokaitė, Aneta Lisovska, Rūta Kuodytė, Milda Sakalauskaitė), turinčios akcijų lygiomis dalimis (po 25 proc.). Akcininkai yra įnešę: 278419. Visos išlaidos reikalingos įmonei įsteigti sudaro 278419 Lt.

Kadangi įmonę planuojama atidaryti liepos 1 dieną, tai planuojamas pusės metų pelnas yra 471470 Lt, o tai sudaro 28,36 proc. pardavimų grynojo pelningumo arba 39,94 proc. pardavimų bendrojo pelningumo.

  • Microsoft Word 230 KB
  • 2012 m.
  • 48 puslapiai (8464 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Drabužių siūvimas verslo planas
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Drabužių siūvimas verslo planas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/drabuziu-siuvimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:02
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo