Draudimas referatas


Draudimo referatas. Draudimo referato isvados. Kasko draudimo poreikis referatas. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų referatas.

Įvadas. Draudimo samprata. Draudimo sąvokos. Pagrindiniai draudimo veiklos požymiai. Pagrindinės draudimo fubkcijos. Išvados. Literatūra.

Taigi iš šio darbo matyti, kad draudimo užuomazgų buvo labai senais laikais. Ir nors jis skyrėsi nuo dabar esančio draudimo, bet esmė galima sakyti buvo ta pati – apsaugoti žmones ir jų turtą nuo nelaimių, o joms įvykus, atlyginti patirtus nuostolius. Draudimo rinka per ilgą laiką labai pasikeitė, nuolat tobulėjo ir sparčiai žengė pirmyn.

Šiuo metu draudimas yra gana populiarus dalykas. Vis daugiau žmonių pasistatę savo namus yra suinteresuoti juos apsaugoti, todėl juos apdraudžia. Taip pat yra populiarus gyvybės draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Taigi galima teigti, kad kaip ir senais laikais saugumo poreikis ir iki mūsų dienų išliko labai svarbus gyvenimo rodiklis, verčiantis žmones draustis. Lietuvoje per metus sudaroma daugiau nei keturi milijonai draudimo sutarčių.

Manau, kad dauguma besidraudžiančių nė nenumano kada atsirado draudimas, kur jis atsirado. Iki šio darbo aš irgi nenumaniau, kad draudimas atsirado taip seniai.

  • Microsoft Word 108 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (3919 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Draudimas referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Draudimas referatas. (2012 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 06:18
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo