Draudimas verslo planas


Uadbb ,,draudisa“ verslo planas. Įvadas. Įmonės pristatymas. Bendra informacija. Įmonės rekvizitai. Įmonės veikla. Finansinė būklė. Tikslų apibrėžimas. Rinkodaros planas. Rinka. Konkurentai. Klientų grupės. Pardavimų skatinimas. Gamybos / paslaugų teikimo aprašymas. Paslaugų teikimas ofise. Paslaugų teikimas internetu. Paslaugų kokybės vertinimas. Kaina. Paslaugos savikaina. Paslaugos kaina. Kaštų struktūra. Vietos analizė. Patalpos. Logistika. Žaliavos. Tiekėjai. Valdymas ir personalas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Šiuo krizės laikotarpiu sukurt gerą verslo idėją yra sudėtinga. Žmonės taupesni ir atsargesni nei ekonominio pakilimo laikais. Jie nėra linkę skirti savo pinigus ne pirmo būtinumo prekėms. Todėl įtikinti pirkėją skirti jo pinigus būtent tavo verslui, tavo prekei yra labai sunku. Konkurencija šiais laikais taip pat labai didelė, rinka- perpildyta. Inovatyvių ir pasiteisinančių verslo idėjų- reta. Todėl norint kurti verslą ir iš jo uždirbti galima rinktis ne naują, bet jau atrastą sferą ir joje stengtis įdiegti ką nors naujo arba patobulinti seną. Šiame darbe aprašomas verslas- draudimas. Kuriama įmonė- Uždaroji Akcinė Draudimo Brokerių Bendrovė. Šis verslas gali padėti žmonėms apsaugoti save, savo turtą. Taigi draudimą galima vertinti kaip būtiną paslaugą, norint užtikrinti finansinį saugumą sau ir savo artimiesiems.

Šiame darbe bus pristatyta verslo idėja, išanalizuota šio verslo aplinka, įvertintos investavimo į ją galimybės.

Darbo tikslas: aprašyti verslo idėją, verslo vystymą penkių metų bėgyje.

Uždaviniai:

1.Aprašyti verslo idėją.

2.Išanalizuoti aplinkas, susijusias su teikiama paslauga.

3.Išanalizuoti reikalingus išteklius ir išlaidas verslo plėtrai.

4.Pateikti finansinį planą.

Darbo metodai: literatūros analizė, įstatymų išnagrinėjimas, konkurentų analizė.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3275 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agata
  • Draudimas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Draudimas verslo planas. (2013 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 11:50
×