Draudimo bendrovės, jų veikla ir reikšmė, valdant laikinai laisvus ūkio subjektų pinigų srautus


Draudimo reikšmė valdant ūkio subjektu pinigus. Draudimo veiklos vertinimas tankis skvarba. Pasirasytos draudimo sutartys svarba. Draudimas įmonės lėšomis referatas. Gyvybes draudimo reiksme ir svarba. Pinigų srautų klasifikacija. Draudimo bendroviu klasifikacija. Gyvybes draudimo imoniu veiklos vystymosi galimybiu analize. Draudimo rinkos reiksme.

Draudimo bendrovės, jų veikla ir reikšmė, valdant laikinai laisvus ūkio subjektų pinigų srautus. Įvadas. Draudimo teoriniai pagrindai. Draudimo veiklos reikšmė. Draudimo paslaugų klasifikacija. Draudimo bendrovės tikslai ir klientai. Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių apžvalga. Lietuvos draudimo rinkos analizė. Pasirašytos draudimo įmokos, išmokos ir sudarytos draudimo sutartys. Draudimo tankis ir skvarba. Gyvybės ir ne gyvybės draudimo įmonės. Draudimo praeitis ir ateities perspektyvos. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas – pasirinkta tema yra ypač aktuali, nes žmogaus gyvenimas, jo veikla neišvengiamai susiję su įvairiais pavojais, nelaimėmis, netikėtumais. Todėl poreikiai saugumui yra ne mažiau svarbūs nei fiziologinės reikšmės.

Darbo tikslas – remiantis turima literatūra ir norminiais teisės aktais, išanalizuoti draudimo bendrovių reikšmę valdant laikinai laisvas ūkio subjektų lėšas bei atlikti Lietuvos draudimo rinkos analizę.

Darbo tikslui pasiekti keliami šie uždaviniai:

•Išnagrinėti draudimo esmę ir veiklos reikšmę;

•Nustatyti draudimo klasifikaciją bei draudimo bendrovių tikslus;

•Išanalizuoti Lietuvos draudimo bendroves;

•Atlikti Lietuvos draudimo rinkos analizę.

Darbo objektas – Lietuvos draudimo rinkos finansiniai rodikliai.

Darbas susideda iš trijų skyrių. Pirmame skyriuje „Draudimo teoriniai pagrindai“ yra pateikta keletas draudimo apibrėžimų ir jo veiklos reikšmė. Be to, analizuojama draudimo klasifikacija, draudimo bendrovių tikslai ir apžvelgiamos Lietuvoje veikiančios draudimo bendrovės.

Antrame skyriuje „Lietuvos draudimo rinkos analizė“ apžvelgiama pasirašytų draudimo įmokų, išmokų ir sudarytų draudimo sutarčių augimo tempai, draudimo tankio ir skvarbos dinamika bei draudimo įmonių rinkos dalis pagal pasirašytas gyvybės ir ne gyvybės draudimo įmokas.

Trečiame skyriuje „Draudimo praeitis ir ateities perspektyvos“ yra pateikta keletas įdomių faktų apie tai kaip pasikeitė draudimo svarba žmonių gyvenime, kokiomis draudimo rūšimis jie dažniausiai draudžiasi ir į ką labiausiai atkreipia dėmesį prieš pasirenkant draudimo bendrovę.

Darbo metodai:

•Literatūros šaltinių analizė;

•Iš Draudimo Priežiūros Komisijos gautų duomenų analizė.

Šiame darbe analizuojama informacija iš pačių naujausių literatūros šaltinių, nagrinėjami šiuo metu galiojantys naujos redakcijos Lietuvos Respublikos draudimo įstatymas bei norminiai teisės aktai.

  • Finansai Referatas
  • Microsoft Word 103 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (5082 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Draudimo bendrovės, jų veikla ir reikšmė, valdant laikinai laisvus ūkio subjektų pinigų srautus
    10 - 3 balsai (-ų)
Draudimo bendrovės, jų veikla ir reikšmė, valdant laikinai laisvus ūkio subjektų pinigų srautus. (2013 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-bendroves-ju-veikla-ir-reiksme-valdant-laikinai-laisvus-ukio-subjektu-pinigu-srautus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:14
×