Draudimo bendrovės verslo planas


Santrauka. Duomenys apie draudimo brokerio įmonę. Verslo idėja. Draudimo brokerio įmonės veiklos apibūdinimas. Veiklos teritorijos apibūdinimas. Rinkos ir konkurencijos sąlygų apibūdinimas. Draudimo brokerių įmonės pranašumų, trūkumų, galimybių ir grėsmių analizė. Planuojamos veiklos apimtys. Numatomų paslaugų apibūdinimas, šių paslaugų pasiūlos ir paklausos įvertinimas, paskirstymo kanalai. Sudarytų sutarčių skaičius. Pasirašytų draudimo įmokų dydžiai pagal atskiras draudimo grupes. Pasirašytų perdraudimo įmokų prognozės ir pagrindinės šių prognozių prielaidos. Gautų draudimo įmokų, mokėtinų draudikams, dydžių prognozė. Prognozuojami atlygių (komisinių ir pan. ) dydžiai. Planuojama užimti rinkos dalis draudimo brokerių įmonių tarpe pagal pasirašytas draudimo įmokas. Draudimo brokerių sąrašas. Finansinės priemonės, skirtos pakankamam nuosavo kapitalo dydžiui palaikyti. Prognozuojamas draudimo brokerių įmonės balansas. Prognozuojama draudimo brokerių įmonės pelno (nuostolių) ataskaita.

UADBB “Y” registruota Lietuvos Respublikoje 2003 m. rugsėjo mėn. 23 d. Mūsų draudimo brokerių bendrovė specializuojasi draudimo rizikos valdymo srityje, konsultuojant ir parenkant klientams optimalius sąlygų ir kainos prasme draudimo sprendimus pagrindinėse Lietuvos gyvybės ir ne gyvybės draudimo įmonėse.

Mūsų tikslas yra profesionaliai ir kompetetingai konsultuoti klientą, parenkant jam optimaliausią draudimo apsaugą, derantis su draudimo įmonėmis dėl sąlygų bei konkurencingų kainų, asistuoti draudiminių įvykių atvejais, užtikrinti sklandų ir savalaikį jų sureguliavimą.

Tuo tikslu subūrėme profesionalią, ne vienerius metus dirbančią draudimo srityje, komandą ir esame pasiruošę operatyviai reaguoti ir tenkinti kliento poreikius.Mūsų brokerių bendrovė profesionaliai paskirsto valdomų rizikų portfelį tarp efektyviausiai dirbančių šalies draudimo įmonių, nuolat tobulindama ir užtikrindama efektyvią savo veiklą, todėl galime garantuoti savo įmonės patikimumą versle.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3341 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paratiro
  • Draudimo bendrovės verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Draudimo bendrovės verslo planas. (2013 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-bendroves-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:50
×