Draudimo bendrovių gyventojų turto būsto draudimo rinkos tyrimas


Anketos busto draudimas. Anketa apie busto draudimą. Busto draudimas analize. Draudimo tyrimo metodika. Turto draudimo rinka.

Įvadas. Šiandieninė turto (būsto) draudimo rinka lietuvoje. Tyrimo duomenų analizė. Tyrimo metodika. Anketos analizė ir interpretacija. Hipotezių analizė. Išvados. Literatūra. Priedas.

Tyrimo problema:

Pagrindinė problema, kuri leidžia apibrėžti tyrimo erdvę yra ta, jog ne gyvybės draudimo rinka krinta, o būsto draudimo rinka išlieka stabili.

Tyrimo tikslas:

Išanalizuoti turto (būsto) draudimo rinką Lietuvoje.

Tyrimo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti dabartinę Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos padėtį, taip pat atskleisti ir turto (būsto) draudimo rinkos padėtį.

2.Nustatyti, kodėl turto (būsto) draudimas ekonominio nuosmukio metu išlieka stabilus.

3.Išsiaiškinti visuomenės nuomonę apie turto (būsto) draudimo paslaugą.

4.Pateikti hipotezes bei atlikti jų analizę.

Pirmoje darbo dalyje nagrinėjama šiandieninė turto (būsto) draudimo rinka Lietuvoje, atskleidžiama tyrimo problema: ne gyvybės draudimo rinka krinta, o būsto draudimo rinka išlieka stabili.

Antrojoje darbo dalyje pateikiama tyrimo metodika, toliau nagrinėjami bei interpretuojami anketos pagalba surinkti duomenys, pateikiamos tai atspindinčios diagramos. Taip pat iškeliamos hipotezės, kurios vėliau pagrindžiamos. Galiausiai pateikiamos išvados. Prieduose pateikiama anketa, kurios pagalba buvo atliekama apklausa.

  • Sociologija Projektas
  • Microsoft Word 769 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (3178 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Draudimo bendrovių gyventojų turto būsto draudimo rinkos tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Draudimo bendrovių gyventojų turto būsto draudimo rinkos tyrimas. (2013 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-bendroviu-gyventoju-turto-busto-draudimo-rinkos-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:30
×