Draudimo bendrovių lyginamoji analizė


Įvadas. Draudimo bendrovių istorija ir vykdoma veikla. ADB „ERGO Lietuva“ istorija ir veikla. “IF P&C Insurance AS“ istorija ir veikla. Draudimo rūšies analizė. Draudimo bendrovių lyginamoji analizė. Draudimo objektas. Draudžiamieji įvykiai. Nedraudžiamieji įvykiai. Draudimo įmokos, jų skaičiavimas bei mokėjimo periodiškumas. Draudimo išmokos ir jų išmokėjimo tvarka. Išvados. Pagrindinių terminų žodynas. Literatūros sąrašas.

Kiekvienas iš mūsų siekia apsaugoti savo turtą ar gyvybę ir visi žino, jog tam bene tinkamiausia priemonė yra draudimas. Yra daugybė tiek draudimo bendrovių, tiek draudimo rūšių, tačiau tinkamiausią galime pasirinkti tik objektyviai įvertinę ko mums reikia ir ko mes tikimės bei išanalizę mus dominančias draudimo bendroves, jų teikiamus pasiūlymus, sąlygas, galimybes late. Niekam nėra paslaptis, jog dižiausias žmogaus turtas yra gyvybė, tačiau kartais tenka drausti ir savo atsakomybę, todėl šiame darbe norėčiau išnagrinėti ir palyginti asmens/šeimos civilinės atsakomybės draudimo rūšį, siūlomą dviejų draudimo bendrovių.

Darbo objektas – asmens/šeimos civilinės atsakomybės draudimas.

Darbo tikslas – išnagrinėti ir palyginti asmens/šeimos civilinės atsakomybės draudimą, teikiamą ADB „ERGO Lietuva“ ir „IF P&C Insurance AS“ draudimo bendrovių.

Darbo uždaviniai:

1.Pateikti ADB „ERGO Lietuva“ ir „IF P&C Insurance AS“ draudimo bendrovių aprašymus.

2.Išanalizuoti ADB „ERGO Lietuva“ ir „IF P&C Insurance AS“ nagrinėjamą draudimo rūšį.

3.Pateikti ADB „ERGO Lietuva“ ir „IF P&C Insurance AS“ asmens/šeimos civilinės atsakomybės draudimo palyginimą.

Darbo metodas – mokslinės literatūros, informacijos šaltinių analizė.

  • Draudimas Analizė
  • Microsoft Word 53 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (4298 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aušra
  • Draudimo bendrovių lyginamoji analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Draudimo bendrovių lyginamoji analizė. (2013 m. Rugsėjo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-bendroviu-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:13
×