Draudimo galimybės Lietuvoje Konferencijos planavimas


Draudimo galimybės Lietuvoj Konferencijos planavimas.


Draudimo vaidmuo itin svarbus ne tik pasaulio ekonomikoje, bet ir Lietuvoje. Nors draudimo rinka Lietuvoje turėjo ir tebeturi nemažą augimo potencialą, tačiau pastaruoju metu fiksuojamas šios rinkos kritimas, rinka traukiasi. Draudimo rinkos Lietuvoje stabilumo ir plėtros klausimas šiuo metu aktualus, todėl pasirinkta užduotis – suplanuoti konferenciją „Draudimo galimybės Lietuvoje“. Penkių žvaigždučių viešbutyje ,,Narutis“ vyksiančios ir tris dienas trunkančios konferencijos metu, pranešėjai iš Italijos, Graikijos, Rumunijos ir atstovai iš Lietuvos draudimo įmonių, bei konferencijos užsakovas – organizatorius, turės galimybę susipažinti su šiuo metu Lietuvoje vyraujančiomis draudimo tendencijomis bei aptarti draudimo galimybes Lietuvoje.

Konferencijos dalyviai tikisi kokybiško dviejų naktų apgyvendinimo (užsienio svečiai atvyksta iš vakaro, taigi nakvos tris naktis) ir maitinimo viešnagės metu, taip pat bendros konferencijų salės, kuri talpintų visus konferencijos dalyvius su konferencine įranga – pirmąją dieną; trijų salių, kurios talpintų po 20-30 žmonių – antrąją dieną; bendro vakaro – furšeto, kuriame turėtų galimybę susipažinti su lietuviškais gėrimais, valgiais, tradicijomis bei atsisveikinimo pobūvio-kokteilio.

,,Narutis” – nuo XVI a. savo istoriją skaičiuojantis, 5 žvaigždutėmis su pliusu įvertintas Vilniaus miesto viešbutis. Viešbutis yra įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje – Pilies gatvėje. Viešbučio pastatas kaip ir visas Vilniaus senamiestis yra įtrauktas į „UNESCO“ saugomų objektų paveldą. ,,Narutis” yra rafinuotos prabangos ir ramaus poilsio oazė šiuolaikiniame skubančiame mieste. Svetingumo įmonėje unikaliai įrengti 52 kambariai, apstatyti klasikiniais baldais ir dekoruoti brangiais audiniais. Kambariai atsiveria į Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną, bei Vilniaus senamiesčio stogų mozaikos terakotą. Viešbutis yra tinkamas plačiai lankytojų auditorijai – tiek verslo tikslais atvykstantiems svečiams, tiek šeimoms ir turistams.

52, įskaitant 2 apartamentus ir 8 mažuosius apartamentus, unikaliai įrengti kambariai;

40 vietų restoranas ir baras, kuriuose pateikiamas europietiškos virtuvės patiekalų meniu, kruopščiai atrinktų vynų sąrašas su išskirtinai plačiu šampano pasirinkimu;

Ekskursiniai paketai – siūlomos kelionės po įžymias Lietuvos vietas su automobiliu ir gidais;

Prabangus sveikatos ir poilsio centras, kuriame yra baseinas, sūkurinė vonia, sauna, turkiška pirtis (hamamas) ir masažo kabinetas, įvairios SPA procedūros;

2. Konferencijos tikslas – Aptarti Lietuvos draudimo rinką, joje vyraujančias tendencijas ir išnagrinėti draudimo plėtros galimybes Lietuvoje.

5. Dalyviai: Viso 80 dalyvių: 8 pranešėjai iš Italijos, Graikijos, Turkijos, Rumunijos; 71 atstovas iš Lietuvos draudimo įmonių, bei konferencijos užsakovas – organizatorius.

13.00 - 14.30 val. – Grupės pietūs viešbučio restorane (patiekalai ir gėrimai iš anksto suderinami su šefu)

16.00 – 18.30 val. Ekskursija po Vilniaus Senamiestį ir centrą (gidas sutinka dalyvius prie viešbučio)

18.40 val. – Gįžimas į viešbutį

19.00 – 21.00 val. – Vakarienė viešbučio restorane (Patiekalai ir gėrimai suderinami iš anksto)

7.00 – 10.00 val. – Pusryčiai viešbučio restorane (bufetas).

17.30 – 20.00 val. – Laisvas laikas (siūloma viešbučio SPA)

20.00 – 22.30 val. – Vakaras-furšetas su lietuviškais gėrimais ir užkandžiais

10.00 – 15.00 val. – Laisvas laikas (siūloma apsilankyti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyksiančioje operoje arba tiesiog praleisti laiką mieste)

17.00 – 19.00 val. – atsisveikinimo pobūvis-kokteilis (pateikiamas lietuviškas vynas).

19.00 val. – Konferencijos dalyviai išvyksta, užsienio svečius į oro uostą nuvežą viešbučio transportas

Konferencija „Draudimo galimybės Lietuvoje“ vyks 5 žvaigždučių viešbutyje „Narutis“. Pirmąją dieną organizatorius pageidauja vienos salės kuri talpintų visus konferencijos dalyvius - 80 žmonių, todėl yra siūloma didžioji ,,Kolonų“ salė, talpinanti 120 dalyvių vienu metu. Salėje baldai bus išdėstyti klasės variantu. Šioje, kaip ir kitose konferencijų salėse bus visa konferencijoms skirta įranga (reikalinga įranga derinama su užsakovu):

  • Microsoft Word 101 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (4258 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laima
  • Draudimo galimybės Lietuvoje Konferencijos planavimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Draudimo galimybės Lietuvoje Konferencijos planavimas. (2016 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-galimybes-lietuvoje-konferencijos-planavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 03:09
×