Draudimo įmonė Ergo konkurencinis pajėgumas


Lentelių ir paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Informacija apie įmonę. Misija, tikslas, vizija, vertybės. Įmonės teikiamos paslaugos. Paslaugos savybės. Įmonės pagrindiniai konkurentai. Lietuvos draudimas. PZU Lietuva draudimas. Paslaugų įkainių palyginimas. Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Kasko draudimas. Kelionių draudimas. Internetinių svetainių ir jose teikiamų paslaugų lyginimas. Draudimo kompanijų internetinių paslaugų palyginimas. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas – draudimo įmonė „Ergo“.

Darbo tikslas – išsiaiškinti „Ergo“ konkurencinį pajėgumą.

Darbe naudota su draudimo įmonėmis susiję internetinių svetainių duomenys.

Darbą sudaro įvadas, viena dalis, išvados. Pagrindinė darbo medžiaga aprašyta 41 puslapių, įskaitant 21 lentelių, 18 paveikslėlius. Panaudotos literatūros sąrašą sudaro 9 šaltinių.

Nagrinėjant pasirinktą paslaugų įmonę svarbu išskirti, kas yra Ergo draudimo įmonės paslaugų vartotojas. Šiuo atveju tai gali būti:

Neatskiriamumas - draudimo paslaugose vartotojas turi pats dalyvauti šiame procese. Jis gali stebėti ir formuoti nuomonę apie šią paslaugą, apie jos kokybę ir gali vertinti ją. Paslaugos teikėjai norėdami, kad vartotojai sugrįžtų, turi su savo klientais maloniai bendrauti. Ši draudimo įmonė, galima sakyti, kad tikrai stengiasi, kad paslaugos būtų atliktos kuo geriau ir kad jų klientas grįžtų ir būtų patenkintas šia paslauga.

Nevienalytiškumas – vartotojui sunku įvertinti paslaugos kokybę. Ir ypač, jei jis yra suradęs, kad ta pati paslauga pateikiama geriau, tada jis gali lyginti su kitos įmonės atliekamomis paslaugomis. Vartotojas draudimo paslaugą gali įvertinti tik tada, kai jis ja pasinaudoja.

Neapčiuopiamumas – vartotojui iškyla problema – jam sunku suvokti ir įvertinti paslaugos naudą, kol jis ja nepasinaudoja. Draudimo įmonė turi anksčiau išryškinti paslaugos naudą negu vartotojas patirs.

Yra pelningi ir patikimi - per praėjusius metus uždirbome 38 mln. litų pelno;

Sparčiai auga - per metus mūsų kompanijos pasirašytų įmokų padaugėjo 10 proc. – iki 510 mln. Litų;

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 49, KaunasDarbo laikas: I-VII 10.00-21.00 Tel. nr.: (8~37) 21 4460 ; (8~682) 42 567

„PZU Lietuva“ draudimo įmonė teikia visas ne gyvybės draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams. Įmonė draudžia turtą, transportą, gyvulius, mišką nuo nelaimingų atsitikimų, verslo nutrūkimo, civilinės atsakomybės ir kt. Ypatingai daug dėmesio ši įmonė skiria personalo kompetencijai ir darbo kultūrai, kad kiekvienas klientas gautų kultūringa ir operatyvų aptarnavimą.

„PZU Lietuva“ draudimo bendrovė priklauso Rytų ir Vidurio Europos draudimo grupei PZU. Ji yra viena iš sparčiausiai augančių Lenkijos grupių, valdančių daugiau kaip 50% Lenkijos, 13% Rytų ir Vidurio Europos rinkų.

Analizuojant surinktus duomenis apie „Ergo“ ir jo konkurentų „Lietuvos draudimas“ bei „PZU Lietuva“ siūlomas draudimo paslaugas privatiems klientams, matome, kad jų asortimentas yra labai platus. Kiekviena draudimo bendrovė siūlo savitą draudimo paslaugų komplektą, kuris susideda iš skirtingų draudimo rūšių. Kiekviena draudimo bendrovė siūlo išskirtinę draudimo rūšį, kurios negali pasiūlyti konkurentai. Tačiau didžioji paslaugų dalis visose draudimo kompanijose sutampa.

Besiplečiant prekių ir paslaugų pirkimui internetu, šis reiškinys neaplenkia ir draudimo įmonių. Apsidrausti internetu šiais laikais itin paprasta – tereikia suvesti atitinkamus duomenis ir iš karto galima gauti pasiūlymą su konkrečia kaina ir sąlygomis. Draudiminės kainos gan plačiai varijuoja, todėl dažnai iškyla problema pasirenkant piniginę atitinkančią draudimo rūšį. Štai čia ir iškyla internetinio draudimo privalumas, kadangi, draudžiantis internetu, dažnai taikomos nuolaidos, kartais net iki 15 procentų. Pati draudimo procedūra labai paprasta – draudimo polisas atsiunčiamas į elektroninį paštą, o apmokėti galima pasinaudojus internetine bankininkyste.

Analizuojant “ERGO” bei jos dviejų konkurenčių – “Lietuvos draudimo” ir “PZU Lietuva” draudiminius įkainius, buvo pasirinktas bene pati populiariausia draudimo rūšis – Ne paslaptis, kad šio draudimo kaina priklauso nuo automobilio metų, vairuotojo amžiaus bei stažo, variklio tūrio bei daugelio kitų veiksnių, todėl bus analizuojamas ne vienas, o trys atvejai su skirtingais duomenimis:

Saab 9-3, 2006 metų gamybos automobilis, vairuotojas – vyras, su virš 30 metų vairavimo stažu;

Volkswagen Passat, 2001 metų gamybos, vairuotoja – moteris, vairavimo stažas – 15 metų;

Ford Mondeo, 1995 metų automobilis, vairuotojas – vyras, vairavimo stažas – 9 metai.

Pasirinkus naujesnį ir galingesnį automobilį, moteriškos lyties savininkę bei vieną padarytą avariją, draudimo kainos kaip mat išauga. Tokioje situacijoje geriausią pasiūlymą pateikia “PZU Lietuva”, o “ERGO” draudimo kainos yra daug didesnės. Galima teigti, jog “ERGO” gan nepatikliai žvelgia į padidintos rizikos asmenų grupę;

Trečiuoju atveju, pasirinkus naują ir galingą automobilį, geriausią variantą vėl gi pasiūlo “ERGO”;

  • Microsoft Word 986 KB
  • 2015 m.
  • 41 puslapis (9366 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nesvarbu
  • Draudimo įmonė Ergo konkurencinis pajėgumas
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Draudimo įmonė Ergo konkurencinis pajėgumas. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-imone-ergo-konkurencinis-pajegumas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 13:40
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo