Draudimo įmonė ERGO veiklos charakteristika


Draudimo ergo struktura. Ergo struktura. Įmonės veiklos charakteristika. Draudimo įmonės ergo. Ergo kursinis. Ergo charakteristika. Ergo imones struktura. Darbas ergo. Charakteristika imones. Draudimo charakteristika.

Įvadas. L draudimo bendrovė ergo. Draudimo įmonės struktūra. Ergo struktūra. Veiklos kryptys. Ergo grupė europoje. Veiklos kryptys. Visuomeninė veikla. Draudimo paslaugų rinka. Ergo lietuvos draudimo rinka. Išvados. Literatūra. Priedai.

Žmonės siekia būti saugūs. Nori apsaugoti ne tik save, savo artimuosius, bet ir savo turtą. Jau labai senais laikais žmonės, kad padidinti savo saugumą ir sumažinti galimas rizikas ėmė taikyti įvairius draudimo elementus ir formas.

Draudimas turi labai didelę ir įvairiapusę reikšmę. Pirmiausia netikrumo dėl ateities ir tuo pačiu užslėptos baimės jausmą jis leidžia pakeisti užtikrintumo ir saugumo jausmu. Draudimas teikia ne tik saugumo jausmą dėl galimų nelaimių, bet gali tarnauti ir kaip efektyvi taupymo forma.

Taigi draudimas - tai dėl draudiminio įvykio ar įstatymo ar sutarties pagrindu atsiradusi finansinė ūkinė veikla, ginanti ūkio subjektų ir piliečių turtinius interesus.

Stiprėjant bankų ir draudimo kompanijų teikiamų paslaugų integracijai, kai kurie Lietuvos bankai įkūrė draudimo įmones, kurios gana sėkmingai įsijungė į draudimo veiklą.

Draudimo įmonės (draudiko) gaminamos draudiminės apsaugos realizacija reikalauja artimo bendravimo su klientais. Be to, kiekvienas draudėjas dalyvauja draudiminės apsaugos gamybos procese, teikdamas draudikui informaciją, tiek draudimo sutarties sudarymo, tiek ir draudimo sutarties galiojimo metu bei draudiminio įvykio metu. Siekdama užmegzti bei palaikyti artimus santykius su savo klientais, draudimo įmonė dažniausiai decentralizuoja draudiminės apsaugos gamybą bei realizaciją. Draudiminės apsaugos gamyba bei realizacija yra atliekama ne tik pagrindinėje draudimo įmonės buveinėje, bet yra paskirstoma tarp įvairių struktūrinių padalinių, išsidėsčiusių visuose regionuose, kuriuose yra numatytas draudimo veikos vykdymas.

Siekiant išsiaiškinti kokią vietą Lietuvos draudimo rinkoje užima tam tikra draudimo įmonė, reikia jas įvertinti pasinaudojant atitinkamais rodikliais.

Tolesniuose puslapiuose pateiksiu informaciją apie draudimo bendrovę1991 m. Gegužę įsteigta Lietuvos ir vokietijos UAB drauda tapo pirmąja užsienio kapitalo draudimo bendrove Lietuvoje. Devynerius metus ji priklausė vokietijos draudimo grupei alte leipziger . Kartu su vokišku kapitalu buvo perduota patirtis ir gilios draudimo tradicijos, taip pat sudarytos sąlygos stabiliai ir esiekiant gerinti paslaugų teikimo efektyvumą ir kurti bendrą identitetą. Ergo besivadinančių.

Ergo pardavimų tinklas apima visus didžiausius Lietuvos miestus ir miestelius. Grupė turi regioninius centrus ir 43 atstovybes visoje Lietuvoje, taip pat 10 skyrių pasienio postuose.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2891 žodžiai)
  • Universitetas
  • Draudimo įmonė ERGO veiklos charakteristika
    10 - 1 balsai (-ų)
Draudimo įmonė ERGO veiklos charakteristika. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-imone-ergo-veiklos-charakteristika.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 13:02
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo