Draudimo ir rizikos valdymas atvejo analizė


Įvadas. Gyvybės ir negyvybės draudimo paslaugų analizė. ERGO Life Insurance SE Lietuvos filialas pristatymas. Gyvybės rizikos draudimo ir kaupiamojo gyvybės draudimo apžvalga. Gyvybės draudimo paslaugų finansinės naudos įvertinimas. Seesam Insurance AS Lietuvos filialas pristatymas. Būsto draudimo ir medicininių išlaidų kelionėje draudimo apžvalga. Būsto draudimo paslaugos finansinės naudos įvertinimas. Medicininių išlaidų kelionėje draudimo finansinės naudos įvertinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas: Gyvybės ir negyvybės draudimo veiklą, vykdančių draudimo bendrovių: ERGO Life Insurance SE Lietuvos filialas ir Seesam Insurance AS Lietuvos filialas – teikiamos paslaugos, t.y. gyvybės rizikos draudimas ir kaupiamasis gyvybės draudimas bei būsto draudimas ir medicininių išlaidų kelionėje draudimas.

Darbo tikslas: Išanalizuoti draudimo bendrovių ERGO Life Insurance SE Lietuvos filialas ir Seesam Insurance AS Lietuvos filialas teikiamas paslaugas: gyvybės rizikos draudimas ir kaupiamasis gyvybės draudimas bei būsto draudimas ir medicininių išlaidų kelionėje draudimas – ir įvertinti, kaip keičiantis draudimo rizikoms keičiasi šių paslaugų sąlygos ir patrauklumas.

Siekiant iškelto tikslo darbe yra nagrinėjami tokie uždaviniai:

Aptarti bendrą informaciją apie ERGO Life Insurance SE Lietuvos filialas ir Seesam Insurance AS Lietuvos filialas;

Apžvelgti šių draudimo bendrovių teikiamas pasirinktas paslaugas;

Atlikti gyvybės ir negyvybės draudimo bendrovių teikiamų paslaugų situacijų modeliavimą bei finansinės naudos skaičiavimą ir įvertinti, kaip keičiantis pasirinktiems kriterijams, keičiasi paslaugų sąlygos ir patrauklumas.

Tyrimo metodai: Nagrinėjant iškeltus uždavinius, darbe buvo atlikta surinktų duomenų analizė ir susisteminimas bei jų apibendrinimas ir palyginimas. Taip pat pateikiamas duomenų grafinis vaizdavimas.

  • Draudimas Analizė
  • Microsoft Word 139 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4970 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Draudimo ir rizikos valdymas atvejo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Draudimo ir rizikos valdymas atvejo analizė. (2013 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-ir-rizikos-valdymas-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:39
×