Draudimo kompanijų palyginimas


Įvadas. Draudimo kompanijų istorija ir veikla. „Compensa TU S. A. “ Vienna Insurance Group Lietuvos filialas. AAS „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialas. Draudimo kompanijų siūlomas turto draudimas. „Compensa TU S. A. “ Vienna Insurance Group Lietuvos filialas. AAS „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialas. Draudimo bendrovių gyventojų turto draudimo sąlygų skirtumai. Išvados. Literaturos sarašas.


Darbo objektas: gyventojų turto draudimo kainos ir jas veikiantys veiksniai.

Darbo tikslas: atlikti „Compensa TU S.A.“ Vienna Insurance Group Lietuvos filialas, AAS „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialas draudimo bendrovių parduodamų gyventojų turto draudimo kainų lyginamąją analizę.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti draudimo bendrovių istoriją ir veiklą.

Išsiaiškinti kokie yra turto draudimai.

Tyrimo metodai: internetinės informacijos lyginimas, sisteminimas, lyginamoji analizė.

Nekilnojamojo turto, kilnojamojo turto, statybų rizikos draudimą

Namų turtas: baldai, elektriniai ir dujiniai prietaisai (televizorius, kompiuteris, garso aparatūra, telefonas, fotoaparatas, viryklė, skalbyklė ir pan.), drabužiai, avalynė, , kiti namų ūkio daiktai (indai, įrankiai, žoliapjovės ir pan.), papuošalai, kailiai, meno kūriniai ir kiti vertingi daiktai.

Papildomai pasirinkus draudžiami daiktai: vertybės, dokumentai, grynieji pinigai, svečių daiktai, naminiai gyvūnai, turtas, naudojamas profesinei veiklai (pvz., kompiuteris, biuro baldai ir pan.), žemės ūkio technika (pvz., traktorius, žoliapjovė ir pan.), daiktai už draudžiamojo pastato ribų.

Papildomai galima apdrausti būsto savininko civilinę atsakomybę:

nuo mūsų bute ar name kilusio gaisro nukentės kaimynai;

mūsų sklypo teritorijoje augantis medis apgadins svetimą turtą ar sužalos žmogų;

ant apledėjusio šaligatvio prie mūsų namo paslys ir susižalos žmogus.

Drausdami savo turtą galime pasirinkti vieną iš „Gjensidige Baltic“ siūlomų turto draudimo variantų: „Optimalų“, „Išplėstinį“ arba „Maksimalų“.

Apsaugosime savo turtą ir nuo jo sugadinimo išsiliejus vandeniui iš akvariumo.

Papildomai gausime apsaugą nuo medžio užvirtimo, automobilio atsitrenkimo, o mūsų būsto langai ir durys bus apdrausti ir nuo savaiminio stiklo dužimo ar skilimo.

Galėsime pasirinkti namų turto draudimą be nusidėvėjimo.

Mūsų buitinė ir kompiuterinė technika bus apdrausta ir nuo elektros įtampos svyravimų bei nuo vidaus gedimų.

Draudimo apsauga nuo vagystės galios mūsų namų turtui namuose bei kieme, o dviračiai ir kūdikių vežimėliai bus apsaugoti nuo vagystės visame pasaulyje.

Telefonai, planšetės, televizoriai, kompiuteriai, fotoaparatai ir filmavimo kameros bus apdrausti nuo stiklų skilimo ar dužimo.

Kartu apdrausime ir savo vertybes (pvz., papuošalus, laikrodį, kailio ir odos dirbinius), savo augintinį (pvz., šunį, katę, žuvytes) ir su savimi kasdien ar į keliones pasiimamą turtą (dabar dar didesni draudimo išmokų limitai).

Elektronikos ir buitinių prietaisų remontas be išskaitų. Jei draudžiamojo įvykio atveju dėl sugadintų elektronikos ir buitinių prietaisų remonto kreipsitės į nurodytą draudimo bendrovės partnerį, remonto išlaidas kompensuos netaikydami besąlyginės išskaitos.

Šaltinis: sudaryta autorės, pagal sutartis ir informaciją internete.

-Jei objekto nusidėvėjimas viršyje 70%, taikoma, kad jis visiškai nusidėvėjęs ir jo vertė yra 30% naujo daikto vertės.

  • Draudimas Referatas
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (3367 žodžiai)
  • Indre
  • Draudimo kompanijų palyginimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Draudimo kompanijų palyginimas. (2016 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-kompaniju-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:57
×