Draudimo lyginamoji analizė


Uab „if draudimo“ ir uab ,,bta draudimo” istorijos ir vykdoma veikla. Uab ,, if draudimo” ir uab ,,bta draudimo” turto draudimas. Uab ,, if draudimo” ir uab ,,bta draudimo” turto draudimas. Uab ,, if draudimo” ir uab ,,bta draudimo” taisyklių pagrindiniai paragrafai. Uab ,, if draudimo” ir uab ,,bta draudimo” objektai. Uab ,, if draudimo” ir uab ,,bta draudimo” įmokos, jų skaičiavimas bei mokėjimo periodiškumas. Uab ,, if draudimo” ir uab ,,bta draudimo” išmokos ir jų išmokėjimo tvarka. Uab ,, if draudimo” ir uab ,,bta draudimo” visų teikiamų draudimo rūšių dugretinimas. Terminų žodynas. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: palyginti UAB ,,If draudimo” ir UAB ,,BTA draudimo” turto draudimus.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti UAB ,,If draudimo” ir UAB ,,BTA draudimo” istorijas ir vykdomą veiklą.

2.Apibrėžti UAB ,,If draudimo” ir UAB ,,BTA draudimo” pagrindines turto draudimo taisykles.

3.Apibūdinti UAB ,,If draudimo” ir UAB ,,BTA draudimo” turto draudimo objektus, draudžiamuosius,nedraudžiamuosius įvykius, įmokas jų skaičiavimus bei mokėjimo periodiškumą taip pat išmokas ir jų išmokėjimo tvarką.

4.Sugretinti UAB ,,If draudimo” ir UAB ,,BTA draudimo” teikiamas rūšis.

Darbo metodas: internetinės informacijos lyginimas, sisteminimas.

  • Microsoft Word 313 KB
  • 2013 m.
  • 29 puslapiai (5845 žodžiai)
  • Kolegija
  • Robertas
  • Draudimo lyginamoji analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Draudimo lyginamoji analizė. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 21:09
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!