Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų produkto parinkimas potencialiam klientui, įvertinus jo poreikius ir išanalizavus draudimo sąlygas


Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų produkto parinkimas potencialiam klientui. Vilnius. Niekas negali būti tikras, kad dėl neatsargumo. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų gali būti finansinio stabilumo garantas įvykus nelaimei. Draudimo objektų palyginimas. Atlikus. Draudžiamųjų įvykių palyginimas. Nedraudžiamųjų įvykių palyginimas. Draudimo sumų ir draudimo įmokų palyginimas. Todėl atlikus ,,Lietuvos draudimo‘‘ ir. Draudimo išmokų mokėjimo sąlygų palyginimas. Išanalizavus draudimo išmokų mokėjimų sąlygas tapo aišku jog. Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų parinkimas potencialiam klientui. Palyginus. Klientas mėgsta aktyvų laisvalaikį todėl tokiam klientui vertėtų rinktis. Išvados. Atlikę darbą, padarėme tokias išvadas. Draudimas įsigalioja pasirašius sutartį ir sumokėjus pradinę įmoką.


Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų produkto parinkimas potencialiam klientui, įvertinus jo poreikius ir išanalizavus draudimo sąlygas.

Atlikus ,,Lietuvos draudimo‘‘ ir ,,ERGO‘‘ draudimo draudžiamųjų įvykių palyginimą galime daryti išvadą, kad ,,Lietuvos draudimas‘‘ draudžia didesnę dalį draudžiamųjų įvykių, tokius kaip kaulų išnirimas, galvos ar nugaros smegenų sužalojimus, kvėpavimo, širdies ar kraujagyslių sistemos pažeidimus, įvairius kūno dalių netekimus, sutrikus regos ar klausos organams ar net susižalojus pilvo ertmės organus. Šiuo atveju ,,Lietuvos draudimą‘‘ yra geresnis pasirinkimas, nes šis draudimas draudžia didesnę dalį draudžiamųjų įvykių, kurių nedraudžia ,,ERGO‘‘ draudimas.

Negali būti tikras, kad dėl neatsargumo, atsitiktinumo, nesaugių darbo sąlygų ar kitų priežasčių nepatirsi traumų ar kitų sužalojimų. Todėl išvengiant finansinių nuostolių ar streso yra būdas apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų ir užtikrinti finansinį saugumą, įvykus nelaimingam atsitikimui. Todėl atlikus ,,Lietuvos draudimo‘‘ ir ,,ERGO‘‘ draudimo analizę galime teigti, kad didesnę dalį nedraudžiamųjų įvykių draudžia ,,ERGO‘‘ draudimas, taigi šiuo atveju šį draudimą pasirinkti yra aktualiau, nes dalį dienos kiekvienas iš mūsų praleidžia padidintos rizikos zonose.

Todėl atlikus ,,Lietuvos draudimo‘‘ ir ,,ERGO‘‘ draudimo analizę galime teigti, kad ,,Lietuvos draudime‘‘ asmuo negali pasirinkti draudimo įmokos mokėjimo būdo. Todėl šiuo atveju geriau būtų rinktis ,,ERGO‘‘ draudimą, nes asmuo galėtų rinktis sumokėti metinę įmoką iš karto ar dalimis.

  • MS PowerPoint 105 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (874 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernesta
  • Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų produkto parinkimas potencialiam klientui, įvertinus jo poreikius ir išanalizavus draudimo sąlygas
    10 - 2 balsai (-ų)
Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų produkto parinkimas potencialiam klientui, įvertinus jo poreikius ir išanalizavus draudimo sąlygas. (2019 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/draudimo-nuo-nelaimingu-atsitikimu-produkto-parinkimas-potencialiam-klientui-ivertinus-jo-poreikius-ir-isanalizavus-draudimo-salygas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 13 d. 12:47
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!